Search Button
  1. »
  2. Blog
  3. »
  4. Meselenin İki Yüzü - Canlı Yayın Programları

Meselenin İki Yüzü - Canlı Yayın Programları

Günümüzden yaklaşık 3.300 yıl önce Kadeş Savaşı’nın ardından hazırlanan “dünyanın ilk uluslararası yazılı barış antlaşması”nda, Mısır firavunu II. Ramses ve Hitit Büyük Kralı III. Hattuşili ile birlikte bir Anadolu kadını olan, Hitit Büyük Kraliçesi Puduhepa’nın da mührünün olduğunu biliyor muydunuz? Bir Anadolu kadınının mührünü taşıyan bu tarihi antlaşmanın büyütülmüş bir kopyası bugün hâlâ New York’taki Birleşmiş Milletler binasında asılıdır.

Coğrafyamızın iyi tanınması gereken kadın profillerinden biri olan Puduhepa’nın hikayesini, Meselenin İki Yüzü programımızda ağırladığımız konuşmacılarımız Bağımsız Araştırmacı Doğa Taşlardan ve Sosyal Girişimci Renan Tan Tavukçuoğlu'nun “Tarihe Mührünü Basan Kadın: Hitit Kraliçesi Puduhepa” başlıklı zihin açan söyleşilerinde dinlemeye ne dersiniz?

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ canlı yayın programımızın 23. bölümünde konuşmacılarımız, Global Stratejist Prof. Dr. Ahmet Kasım Han ile FutureBright ve Davranış Enstitüsü Kurucusu Akan Abdula “Sonuçlar Çağı ve Durağan Para” başlıklı ilham verici bir sohbet gerçekleşti.

Speaker Agency Inspiring Channel 'MESELENİN İKİ YÜZÜ' canlı yayınımızın 22. bölümünde Universum Türkiye Lideri, Araştırmacı ve Yazar konuşmacımız Evrim Kuran ile Gazeteci & Yazar konuşmacımız Özlem Gürses "Gençler Neden 'Zor' Diyor?” sorusunu ele alacaklar. Z Kuşağı, Gençliğin Göçü ve İşin Geleceği konularını kapsayacak bu ilham verici söyleşiyi izleyebilirsiniz.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın 21. bölümünde, konuşmacılarımız ION Academy Kurucusu Ali Rıza Ersoy ile Strateji ve İnovasyon Danışmanı / Google Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Eski Direktörü Mustafa İçil "Dijital Dönüşüm Yaklaşımları ve Farklı Uygulamaları" konusunu ele almak için bir araya geliyor.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın 20. bölümünde, konuşmacılarımız Koç Üniversitesi Öğretim Üyesi, Gelişim Psikoloğu Prof. Dr. Ayşe Bilge Selçuk ile Uzm. Klinik Psikolog, Yazar Beyhan Budak “Ebeveynlerde Tükenmişlik Sendromu” konusunu ele almak için bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ canlı yayın programımızın 19. bölümünde, konuşmacılarımız Gazeteci, Yazar Özlem Gürses ile Profesyonel Dağcı, Yazar, Sosyal Girişimci Ali Nasuh Mahruki “Belirsizliği Yönetmek” konusunu ele almak için bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ canlı yayın programımızın 17. bölümünde, konuşmacılarımız İtibar Yönetimi Danışmanı Salim Kadıbeşegil ile Stratejik İletişim Danışmanı Uğur Nalbantoğlu “Pandemi iletişim adına bize ne öğretti?” sorusunu yanıtlamak üzere bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ canlı yayın programımızın 16. bölümünde, konuşmacımız Yönetim Danışmanı & Bağımsız YK Üyesi Ebru Yonca Çapa ile konuşmacımız Yönetim Danışmanı, Hikâye Anlatıcısı Mehmet Sindel, “Yeni İş Hayatı & Yeni Çalışan Bağlılığı” konusundaki bilgi ve görüşlerini paylaşmak üzere bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ canlı yayın programımızın 15. bölümünde, Konuşmacımız Wicasa Group Ajans Başkanı, DCP Trust Yönetim Kurulu Başkanı ve Arya Kadın Yatırım Platformu Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Demet Şarman ile Exclusive konuşmacımız Akademisyen, Yazar Yüce Zerey, “Data Temelli Pazarlama ve Şirketlerin Güncel KVKK Yolculuğu” konusundaki bilgi ve görüşlerini paylaşmak üzere bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ canlı yayın programımızın 14. bölümünde, Exclusive konuşmacılarımız; Basketbol Koçu, TÜBAD Başkanı Çetin Yılmaz ile Teknoloji İletişimcisi ve Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Sertaç Doğanay, “Uzaktan Liderlik” konusundaki bilgi, deneyim ve düşüncelerini paylaşmak üzere bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ canlı yayın programımızın 13. bölümünde konuşmacımız, Azor Brand & People Solutions Kurucusu, Araştırmacı, Bahçeşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi Emre Başkan ile Exclusive konuşmacımız Girişimci, İletişim Uzmanı Can Papuççuoğlu, "Belirsizlik Ortamında İnsan” konusundaki bilgi, deneyim ve düşüncelerini paylaşmak üzere bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ canlı yayın programımızın 12. bölümünde konuşmacılarımız Kolektivist, Strateji, Müşteri ve Dönüşüm Uzmanı Dr. Hakan Tetik ile Yaratıcılık Danışmanı, Reklamcı, Matematikçi Özgür Doğan “Müşteriler mi Dönüştü; Beklentiler mi?'' başlıklı konuşmada öngörülerini paylaşmak için bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın onbirincisinde Exclusive konuşmacımız Ekonomist, Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Murat Sağman ile konuşmacımız Finans Danışmanı Ali Ağaoğlu “ABD Seçimleri ve Türkiye Ekonomisine Etkileri'' başlıklı konuşmada öngörülerini paylaşmak için bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın onuncusunda exclusive konuşmacımız GelecektekiSen Kurucusu, İşin Geleceği Stratejisti İnci Abay Cansabuncu ile konuşmacımız Tıp Doktoru, Sağlık Fütüristi, Bwise ve BeWell Kurucu Ortağı Dr. Cenk Tezcan ''İşlerin ve İnsanın Geleceği'' başlıklı konuşmada öngörülerini paylaşmak için bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın dokuzuncusunda konuşmacımız Yönetici, Yazar, Öğretim Görevlisi Idil Türkmenoğlu ile exclusive konuşmacımız Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları ve Uygulamaları Merkezi Kurucusu Dr. Kerem Dündar “Covid 19'un Beynimize, İş Dünyasına ve İş Yapış Şekillerimize Yansımaları” başlıklı konuşmada öngörülerini paylaşmak için bir araya geldiler.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın sekizincisinde; exclusive konuşmacılarımız, İş Hayatı Yorumcusu, Anlam Arayıcı, Yazar Dr. Erdem Aksakal ile Davranış Bilimleri Araştırmacısı, Senarist, Oyuncu ve Yazar Mehmet Auf, “İş Hayatında Anlam” konusunu konuşmak için bir araya geldi.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın yedincisinde; Exclusive konuşmacımız, Global Liderlik ve Takım Koçu Duygu Alptekin Gürsu, MCC amaç (purpose) konusunu liderlik perspektifi ile konuşmacımız İnovasyon ve Marka Danışmanı Alev Gökçe marka bakış açısıyla amaç (purpose) belirlemenin ve bu doğrultuda hareket etmenin liderlerin ve markaların dönüşümü açısından ne kadar önemli olduğunu konuşmak için bir araya geldi.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın altıncısında, Exclusive konuşmacılarımız, Küresel Öğretmen Dilek Livaneli ile Egitimpedia.com ve Fide Okulları Kurucusu Ali KOÇ, okullar fiziksel olarak açılmadan eğitim meselesini masaya yatırmak üzere bir araya geldi.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın beşincisinde, konuşmacımız Akademisyen, Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin ile Exclusive konuşmacımız Yaşam Atölyesi Kurucusu ve Yazar Aret Vartanyan #canlı yayını!

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın dördüncüsünde, Exclusive konuşmacılarımız Elvan Odabaşı ve Bünyamin Sürmeli canlı yayın konuklarımız oldular.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın üçüncüsünde, Exclusive konuşmacılarımız Müzisyen/Yazar Nil Karaibrahimgil ve Masal Anlatıcısı/Sanat Terapisti Judith Malika Liberman #masal tadında bir sohbette bulundular.

Speaker Agency Inspiring Channel’da başlayan ve tüm #sosyalmedya kanallarımızdan yayınladığımız yeni program serimiz “Meselenin İki Yüzü”nde Exclusive konuşmacılarımız Şermin Yaşar ve Dr. Özgür Bolat’ı keyifli sohbetleriyle ağırladık.