Search Button

Meselenin İki Yüzü – Canlı Yayınlar

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın dokuzuncusunda konuşmacımız Yönetici, Yazar, Öğretim Görevlisi Idil Türkmenoğlu ile exclusive konuşmacımız Nöro Sağlık Beyin Araştırmaları ve Uygulamaları Merkezi Kurucusu Dr. Kerem Dündar “Covid 19’un Beynimize, İş Dünyasına ve İş Yapış Şekillerimize Yansımaları” başlıklı konuşmada öngörülerini paylaşmak için bir araya geliyor.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın sekizincisinde; exclusive konuşmacılarımız, İş Hayatı Yorumcusu, Anlam Arayıcı, Yazar Dr. Erdem Aksakal ile Davranış Bilimleri Araştırmacısı, Senarist, Oyuncu ve Yazar Mehmet Auf, “İş Hayatında Anlam” konusunu konuşmak için bir araya geldi.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın yedincisinde; Exclusive konuşmacımız, Global Liderlik ve Takım Koçu Duygu Alptekin Gürsu, MCC amaç (purpose) konusunu liderlik perspektifi ile konuşmacımız İnovasyon ve Marka Danışmanı Alev Gökçe marka bakış açısıyla amaç (purpose) belirlemenin ve bu doğrultuda hareket etmenin liderlerin ve markaların dönüşümü açısından ne kadar önemli olduğunu konuşmak için bir araya geldi.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın altıncısında, Exclusive konuşmacılarımız, Küresel Öğretmen Dilek Livaneli ile Egitimpedia.com ve Fide Okulları Kurucusu Ali KOÇ, okullar fiziksel olarak açılmadan eğitim meselesini masaya yatırmak üzere bir araya geldi.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın beşincisinde, konuşmacımız Akademisyen, Ekonomist ve Yazar Prof. Dr. Emre Alkin ile Exclusive konuşmacımız Yaşam Atölyesi Kurucusu ve Yazar Aret Vartanyan #canlı yayını!

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın dördüncüsünde, Exclusive konuşmacılarımız Elvan Odabaşı ve Bünyamin Sürmeli canlı yayın konuklarımız oldular.

Speaker Agency Inspiring Channel’daki MESELENİN İKİ YÜZÜ adlı canlı yayın programımızın üçüncüsünde, Exclusive konuşmacılarımız Müzisyen/Yazar Nil Karaibrahimgil ve Masal Anlatıcısı/Sanat Terapisti Judith Malika Liberman #masal tadında bir sohbette bulundular.

Speaker Agency Inspiring Channel’da başlayan ve tüm #sosyalmedya kanallarımızdan yayınladığımız yeni program serimiz “Meselenin İki Yüzü”nde Exclusive konuşmacılarımız Şermin Yaşar ve Dr. Özgür Bolat’ı keyifli sohbetleriyle ağırladık.