Search Button

Dr. Özgür Bolat | Exclusive Konuşmacı

Eğitim Bilimci, Yazar

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Dr. Özgür Bolat

Dr. Özgür BOLAT, Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden mezun oldu. Fulbright ve Türk Eğitim Vakfı bursu ile Harvard Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yüksek lisans yaptı. Türkiye’ye dönüşünde Boğaziçi Üniversitesi’nde iki yıl öğretim görevliliği yaptı. Doktora derecesini Cambridge Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden aldı. 2007-2008 yılını MIT Sloan School of Management’ta liderlik alanında doktora dersleri alarak ve araştırma yaparak geçirdi.

2007 yılında Yeni Zelanda’da yapılan uluslararası bir konferansta ‘En İyi Genç Araştırmacı’ ödülünü aldı. Dr. Özgür BOLAT, Hürriyet Gazetesi’nde 12 yıl köşe yazarlığı yapmıştır ve şu anda mutluluğun, başarının ve liderliğin prensipleri konularında şirketlerde ve okullarda konuşmalar ve çalıştaylar yapmaktadır. Geliştirmiş olduğu Yetenek Yönetimi Envanteri ile şirketlere danışmanlık sunmaktadır.

Aynı zamanda Dove Özgüven Projesini ve Google Dijital Ebeveynlik Projesini yürütmektedir. Kurmuş olduğu Anne Baba Okulu ile ebeveynlere mutlu ve başarılı çocuk yetiştirmenin prensiplerini anlatırken, Parentwiser mobil uygulaması ile de ülkemize Kişiye Özgü Çocuk Yetiştirme Rehberini kazandırmıştır.


Dr. Özgür Bolat - Exclusive Konuşmacı

Exclusive konuşmacımız, Eğitim Bilimci ve Yazar Dr. Özgür Bolat, “Çalışan Motivasyonu Nasıl Sağlanır?”, “Şirketlerde Yetenek Nasıl Geliştirilir?” ve “Yetişkinlerde Davranış Değişikliği Nasıl Yaratılır?” başlıklı konuşmalarıyla kurumlara motivasyon, yetenek ve davranış değişikliği konularında bilgi ve ilham veriyor.