INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

BAŞAK SAYAN

Başak Sayan Yazar ve Oyuncu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

BAŞAK SAYAN 2024 Konuşma Başlıkları BAŞAK SAYAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sen Değişirsen Her Şey Değişir; İstediğin Yaşamı Yaratmanın Yolu: Dikkatin ve İnancın Gücü
  • Kendi Kaderinin Yazarı Olmak
  • Buzdağının Görünmeyen Yüzü: Varoluş Halimizi Belirleyen Tutumların Farkına Varmak
  • Erken Kalkmanın Mucizesi
  • Gerçek Süper Kahramanlar: Çalışan Anneler

Başak Sayan Kimdir? 

1977 yılında Ankara’da doğan Başak Sayan ilk, orta ve lise öğrenimi bu şehirde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde okumak için İstanbul’a gelmiştir.

İstanbul’daki ilk senesinde harçlığını çıkartmak için çeşitli kanallarda sunuculuk yaparken başlayan oyunculuk kariyerinde pek çok dizi ve filmde rol almış, Türkiye’nin en tanınan oyuncularından biri olmayı başarmıştır.

Hayattaki en büyük tutkusunun okumak ve yeni şeyler öğrenmek olduğunu söyleyen Başak Sayan askeri bir lojmanda geçen çocukluk yıllarında yazım sanatı ile tanışmış, kısa öyküler ve şiirler yazmaya başlamıştır.

Yazma eylemi kendini bildi bileli hayatının tam ortasında yer alsa da 2011 yılında ilk romanı Bağlanma Korkusu yayınlanana kadar yazar olarak hayatına devam etmeyi düşünmemiştir. Ancak 2015 senesinde yayınlanan ikinci romanı Kelebeğin Kaderi ile geniş kitleler tarafından okunmaya başlayan Sayan oyunculuğu ikinci plana itip edebiyata yönelmiş, 2016’da yayınlanan üçüncü romanı Ölü Kuşların Sessizliği’nin ardından hayatına romancı olarak devam etme kararı almıştır. 

2014 senesinde Dünya Bankasın’da yönetici olarak çalışan Murat Vardal ile tanışarak aynı sene Washington Dc’de evlenmiş ve 2017 senesinde ikizleri Ares ve Milan’ı dünyayı getirmiştir.

2018 senesinde ilk çocuk kitabı Rüzgar Olmak İsteyen Çocuk’u kaleme almış, hemen ardından 2019 senesinde ise uzun süre çok satanlar arasında kalan Nigahdar adlı romanı yayınlanmıştır. 2020 senesinde ikinci çocuk kitabı Gölgesini Arayan Çocuk yayınladıktan kısa bir süre sonra aylarda ilk onda yer alan, yaşam serüveninde hayal ettiklerine nasıl ulaştığını, önündeki engelleri nasıl aştığını, insanın bilinmeyen doğasını, inancın gücünü, bilinçaltındaki korkuların hayatını nasıl yönettiğini ve bunların nasıl aştığını bilimsel teorilerle destekleyerek anlattığı otobiyografik kişisel gelişim kitabı Sen Değişirsen Her Şey Değişir yayınlanmış ve kitapta anlattığı bilgiler çok sayıda kişinin hayatını değiştirmiştir.

Başkent Üniversitesinden aldığı uzaktan eğitici eğitimiyle Bilinçli Farkındalık konusunda çalışmalara başlamış, bunu uzun yıllardır hayatına dahil ettiği, tüm yaşamını borçlu olduğunu söylediği ve Sen Değişirsen Her Şey Değişir kitabında anlattığı meditasyon ve bilinçaltı teknikleri ile birleştirmiştir sosyal medya hesaplarından başlattığı dönüşüm atölyesi ile pek çok insanla paylaşmıştır.

Romanlarının arka planında tarihi ve polisiye ögeler kadar mistik ve ezoterik konulara da değinen Sayan’ın romanları çeşitli dillere çevrilmiş ve yayınlandıkları ülkelerde iyi bir grafik yakalamıştır.

BAŞAK SAYAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.