INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. JOSE MOREY

Dr. Jose Morey Sağlık ve Teknoloji Konuşmacısı, NASA Danışmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

DR. JOSE MOREY 2024 Konuşma Başlıkları DR. JOSE MOREY 2024 Konuşma Başlıkları

  • Yapay Zeka ve Uzay - Nasa Yapay Zekadan Nasıl Yararlanıyor ve Endüstri İçin Dersler
  • Leonardo Da Vinci ve Yeni Teknoloji Rönesansı
  • Covid ile Mücadelede Teknoloji Yenilikleri
  • Yapay Zeka ve Tıbbın Geleceği
  • Dünya ve Ötesindeki Sağlık Hizmetleri Zorlukları
  • Yapay Zeka ve Yeni Makine Çağı
  • Uzay Endüstrisinin Geleceği

Dr. Jose Morey Kimdir?

José Morey, M.D., bir sağlık ve teknoloji açılış konuşmacısı ve NASA, IBM, Hyperloop Transportation ve Liberty Bio Security için tıbbi danışmanlık yapmaktadır. Konuşmaları, Yapay Zeka, 3D baskı, hyperloop seyahat ve uzay araştırmaları gibi gelişmekte olan teknolojiler açısından sağlık ve tıbbın geleceğine odaklanmaktadır.

Büyük veri ve inovasyon alanındaki uzmanlığı onu birçok sektörde aranan bir danışman haline getirmiştir. Liberty BioSecurity'nin Tıbbi İnovasyondan Sorumlu Başkanı olarak genetik zeka, ulusal savunma biyoteknolojileri, hassas tıp ve artırılmış insan performansı alanlarında inovasyonun yönlendirilmesine yardımcı olmaktadır.

IBM Watson Health'te Yardımcı Baş Sağlık Sorumlusu olarak yapay zeka tıbbi teknolojilerinin geliştirilmesine yardımcı olmuştur. Hyperloop Ulaşım Teknolojileri için İnovasyondan Sorumlu Baş Mühendislik Konseyi olarak, yolcuların rahatsızlığını hafifletmek için artırılmış gerçeklik penceresi teknolojisinin geliştirilmesine yardımcı oldu. NASA iTech'in Tıbbi Teknoloji ve Yapay Zeka Danışmanı olarak, 2030 Mars Misyonu hedeflerini ve derin uzay araştırmalarını karşılamak için yeni biyoteknoloji geliştirecek araştırma girişimlerinin değerlendirilmesine yardımcı oldu.

Morey ayrıca, sağlık ve havacılık alanlarında akıllı sistemler oluşturmak üzere derin öğrenme algoritmaları ve sinir ağlarının oluşturulmasına ve eğitilmesine yardımcı olmak için diğer şirketlere ve sağlık sistemlerine danışmanlık yapmıştır.

Morey, çeşitli yapay zeka danışma kurullarında yer almaktadır ve 50'den fazla hakemli yayını, sunumu ve dersi vardır. Ayrıca Amerikan Radyoloji Koleji Bilişim Liderliği Konseyi'nde de bir koltuğa sahiptir.

NASA360, Kuzey Amerika Radyoloji Derneği, HIIMS, Academy Health, Health Datapalooza, Tech.Co, Frost & Sullivan Executive MindXchange, Stifel Nicolaus Sağlık Hizmetleri Yatırım Konferansı, Çin Tıp Derneği ve Porto Riko Commonwealth Senatosu'nda konuşmalar yapmıştır.

Morey, Virginia Üniversitesi'nde ve Eastern Virginia Tıp Fakültesi'nde Radyoloji ve Biyomedikal Görüntüleme alanında yardımcı profesör olarak görev yapmaktadır. Singularity Üniversitesi'nde konuk öğretim görevlisi ve Forbes Teknoloji Konseyi üyesidir.

DR. JOSE MOREY kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.