INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. MARTYN NEWMAN

Dr. Martyn Newman Duygusal Zeka ve Farkındalık konusunda uzmanlaşmış Klinik Psikolog

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

DR. MARTYN NEWMAN 2024 Konuşma Başlıkları DR. MARTYN NEWMAN 2024 Konuşma Başlıkları

  • İlham Veren Liderler - Hepsinin İyi Yaptığı Şeyler ve Herkesin Bunu Nasıl Yapabileceği
  • İş Hayatında Mutluluk, Bağlılık ve Başarı
  • Son Dakika Haberleri: Başarı ve Mutluluk Hakkındaki Gerçekler

Dr. Martyn Newman Kimdir?

Kişisel ve profesyonel yaşamlarımızda başarılı olmak için duygusal sermayeye ihtiyacımız var. Hayatın her alanında başarılı olmak için kendi duygularımızı yönetme ve diğer insanların duygularını olumlu sonuçlara doğru etkileme becerilerine ihtiyacımız var.

Martyn Newman, Duygusal Zeka (EQ) ve Farkındalık konularında uzmanlaşmış bir klinik psikologdur. Çok satan Duygusal Kapitalistler kitabının yazarı ve EQ ve liderlik performansını ölçmek için küresel bir ölçüt olan Duygusal Sermaye Raporu™ ile EQ'nun elit spor performansını nasıl desteklediğini ölçen dünyanın ilk psikolojik envanteri olan Duygusal Zeka Spor Envanteri'nin ortak yazarıdır.

Doktorasını Sydney Üniversitesi'nden alan Dr. Newman, Berkeley'deki California Üniversitesi GTU'dan yüksek lisans, Melbourne'deki Monash Üniversitesi'nden psikoloji yüksek lisansı ve Melbourne'deki La Trobe Üniversitesi'nden psikoloji doktorası derecelerine sahiptir. Doğu Londra Üniversitesi'nde ve ACU National Psikoloji Okulu'nda Kıdemli Öğretim Görevlisi olarak akademik görevlerde bulunmuştur ve şu anda Sheffield Hallam Üniversitesi Sheffield Business School'da Liderlik Misafir Öğretim Üyesi ve Sydney Üniversitesi MBA programında Farkındalık Eğitmenidir.

Martyn Newman'ın tavsiyeleri, Sky, Deloitte, ExxonMobil, Mars, Network Rail ve Quiksilver, Royal Bank of Scotland ve British Airways gibi dünya çapında en üst düzey liderlik kademelerinde aranmıştır.

Martyn Newman'ın yazdığı kitaplar

Duygusal Kapitalistler: Liderler için Duygusal Zeka Geliştirmeye Yönelik Nihai Rehber

Farkındalık Kitabı: Daha bilinçli bir yaşam sürmenin pratik yolları

DR. MARTYN NEWMAN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.