INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. MEGAN ROSSİ

Dr. Megan Rossi Uluslararası Bağırsak Sağlığı Uzmanı | Sunday Times Çok Satan Yazarı | Mikrobiyom Araştırmacısı ve Düşünce Lideri

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

DR. MEGAN ROSSİ 2024 Konuşma Başlıkları DR. MEGAN ROSSİ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Bağırsaklarınızı dönüştürün, hayatınızı dönüştürün
  • Sağlığınızı geleceğe taşımak için bağırsaklarınızı yaşlandırmayın
  • Beslenme efsanelerini yıkın ve bağırsak sağlığınıza hakim olun
  • Neden daha fazla yemek iyi yaşamak anlamına gelir?
  • Bağırsak sağlığı mutluluğun sırrı mı?

Dr. Megan Rossi Kimdir?

Dr. Megan Rossi bağırsak sağlığı konusunda önde gelen uluslararası bir uzmandır. Herkesi bağırsaklarının sağlık ve mutluluklarının sırrı olduğu konusunda aydınlatmaya çalışmaktadır. Bağırsak sağlığı alanında ödüllü bir doktora derecesine sahip kayıtlı bir Klinik Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı olan Megan, aynı zamanda King's College London'da önde gelen bir Araştırma Görevlisidir ve Uluslararası, hakemli dergilerde 50'den fazla bilimsel makalesi yayınlanmıştır.

Megan, 2017 yılında hem internette paylaşılan tehlikeli yanlış bilgilerle mücadele etmek hem de hayat değiştiren araştırma bulgularının halkla paylaşılmasına yardımcı olmak amacıyla The Gut Health Doctor'u kurdu. Bugün, 500.000 kişiden oluşan güçlü bir topluluk oluşturmuştur.

2019'daki ilk kitabı, bağırsak sağlığı için sindirimi kolay bir rehber olan ve Sunday Times'ın en çok satanlar listesine giren 'Eat Yourself Healthy' oldu. 2021'deki son kitabı 'Eat More, Live Well' de Sunday Times'ın en çok satanlar listesinde yer aldı. Kitapları dünyayı dolaşmıştır ve 5 farklı dilde mevcuttur.

Megan, 2019 yılında Londra'da dünyanın dört bir yanındaki kişilere hizmet vermek için sanal randevularla The Gut Health Clinic'i kurdu. Ayrıca Bio & Me adında çok ödüllü bir bağırsak sağlığı gıda markası yarattı. İngiltere'nin en çok satan gazetesinde kendi haftalık köşesine sahiptir ve düzenli olarak İngiltere'nin en sevilen gündüz TV programı This Morning'de bağırsak ve beslenme uzmanı olarak yer almaktadır.

DR. MEGAN ROSSİ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.