INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

EVREN BİNGÖL

EVREN BİNGÖL Oyuncu, Yönetmen

Keynote & Konuşma

EVREN BİNGÖL 2024 Konuşma Başlıkları EVREN BİNGÖL 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sahici Oyun
  • Hikâyen Yoksa Gerisi Hikâye
  • Başaramayıver
  • “No Filter” Hayat
  • Bağ Kurmadan Ağ Kurulmaz

Evren Bingöl Kimdir?

Liseyi resim - heykel - seramik bölümünde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü'nü kazandı. Bilkent Üniversitesi'nden ön lisansını aldıktan sonra, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü'nü kazandı ve 2006 yılında buradan mezun oldu.

Okurken ve sonrasında farklı oyunculuk alanlarında Dünya genelinde atölyelere katıldı. 2006-2009 yılları arasında okuduğu konservatuvarda öğretim üyesi oldu. Aynı yıllarda hem Reji Yüksek Lisansı'nı tamamladı hem de bir çok yönetmenin asistanlığını üstlendi. 2008 yılında yönettiği oyun ile "Övgüye Değer Genç Yönetmen" ödülünü kazandı.

2009 yılında İstanbul'a gelerek sinema ve televizyon alanlarındaki çalışmalarına ağırlık verdi. Şu anda Okuyan-us Yayınevi’ nin ortağı ve Kendine Bakma Akademisi'nin kurucu ortağı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Sunum becerileri, kişiselleştirilmiş konuşma ve iletişim becerileri eğitimleri vermekte, corpo-latte adında bir kurumsal stand-up gösterisi yapmaktadır. Aynı zamanda Das Das sahnesinde tiyatro çalışmalarına oyuncu ve yönetmen olarak devam etmektedir.

Masters of Ceremony

Evren Bingöl, uzmanlık alanlarından ve profesyonel deneyiminden hareketle online ve fiziksel olarak gerçekleşen tüm programlarda etkin bir moderasyon sağlamakta ve program süresi boyunca dinleyicilerin ilgisini canlı tutarak etkinliğe değer katacak bir akış sunumu gerçekleştirmektedir.

EVREN BİNGÖL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.