HAKKIMIZDA REFERANSLAR BLOG İLETİŞİM

JOE TOSCANO

Joe Toscano CEO, DataGrade // Yazar ve Uluslararası Açılış Konuşmacısı, Automating Humanity // Öne Çıkan Uzman, The Social Dilemma

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

JOE TOSCANO 2024 Konuşma Başlıkları JOE TOSCANO 2024 Konuşma Başlıkları

  • Gizlilik 2.0: Uyum Sonrası Kârlı Gizlilik Uygulamaları Çağı
  • Empatik Gizlilik: Veri Profesyonelleri için Durumsal Farkındalık Eğitimi

Joe Toscano Kimdir?

Joe Toscano ödüllü bir tasarımcı, yayınlanmış bir yazar ve uluslararası bir açılış konuşmacısıdır ve diğer büyük medya kuruluşlarının yanı sıra Fox News'de düzenli olarak teknoloji uzmanı olarak yer almaktadır. Joe'nun The Social Dilemma'da yer aldığını görmüş ya da Forbes'daki makalelerini okumuş olabilirsiniz. TEDx Konuşmasını izleyin, "Google için çalışmak mı istiyorsunuz? Çalışmalarının bir özeti için "You already do" başlıklı konuşmasını izleyin.

Daha önce Google için Deneyim Tasarımı danışmanlığı yapan Joe, sektörün verileri kötüye kullandığına inandığı ve sorunların katı düzenlemeler yerine inovasyon yoluyla ele alınması gerektiğini düşündüğü için Silikon Vadisi'nden ayrıldı. Joe, ayrıldığından bu yana İnsanlığı Otomatikleştirmek adlı bir kitap yazdı ve her ikisi de teknoloji okuryazarlığını artırmaya, amaca yönelik inovasyon için fırsatları keşfetmeye ve amaca yönelik inovasyon yoluyla toplulukları ileriye taşımaya odaklanan Better Ethics and Consumer Outcomes Network'ü (BEACON) kurdu.

Joe'nun konuşmaları, interneti tasarlamak için nasıl daha iyi, insan merkezli bir yaklaşım yaratabileceğimize odaklanmaktadır. En derin bilgi birikimi gizlilik, veri koruma, dijital okuryazarlık ve insan hakları olarak veri hakları etrafındaki daha geniş tartışmalar üzerinedir.

JOE TOSCANO kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.