INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

NİLÜFER AKTAŞ

Nilüfer Aktaş Impactmaze Danışmanlık, Kurucu & BRM Yönetim Kurulu Üyesi | The League of Intrapreneurs - Avrupa Bölge Sorumlusu | European Innovation Council - Etki Odaklı ve Kadın Girişimciler için Koç ve Mentor

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

NİLÜFER AKTAŞ 2024 Konuşma Başlıkları NİLÜFER AKTAŞ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Bankacılık sektöründe Dijital ve Yeşil Dönüşümü Yönetmek
  • Fintech ve Banka İşbirliği Modelleri – Birlikte Dönüşmek
  • Pozitif İş Etkisi için İkiz Güçler; Dijital ve Sürdürülebilir Dönüşüm
  • İş Dünyasının Geleceği – Ana Trendler ve Paradigma Değişiklikleri
  • İklim Krizini Önlemek için Yapay Zeka Teknolojileri
  • Sürdürülebilirlikte Kuzey Yıldızı Olmak
  • Yeni Dünya’da Liderlik – Rejeneratif ve Sorumlu Liderlik Akımları
  • Kapsayıcı İş modelleri ile sürdürülebilir fırsatlar yaratmak- Sosyal İnovasyon

Nilüfer Aktaş Kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü 1996 yılı mezunu olan Nilüfer Aktaş 25 yıllık kurumsal iş tecrübesinin büyük bölümünde ulusal ve yabancı bankalarda varlık yönetimi, stratejik iş geliştirme ve inovatif iş modeli tasarlama rollerinde görev yapmıştır. Kariyerinin son çeyreğini dijitalleşme ve sürdürülebilirlik ajandalarını yöneterek geçiren Nilüfer Aktaş, ikiz dönüşüm olarak adlandırılan yeşil ve dijital dönüşümün iş modeline entegrasyonu odağında uzmanlaşmaktadır. 2016 yılında dünyanın 25 farklı ülkesinden seçilen kadın girişimcilerle ve aile şirketlerinin yeni nesil temsilcileri ile birlikte Stanford Üniversitesi’nde Kadın Liderler Programı’na dahil olmuştur. 

2022 yılında geliştirdiği ‘’Sürdürülebilirlik Olgunluk Endeksi’’ metodolojisi ile şirketlerin değişen ekonomik ve sosyal koşullara uyumlanmasını hedefleyen yeni bir rekabet avantajı modeli yaratmış ve bunu bir yazılım şirketi ile birlikte geliştirmiştir.

Avrupa Birliği İnovasyon Komitesi ulusal koç ve mentor ünvanlarının yanı sıra, Avrupa Kurum- içi Girişimciler Platformu’nun (League of Intrapreneurs) komite lideridir. Kurumsal şirketlerde yarattığı değişim projeleri ile BMW Vakfı tarafından Global Sorumlu Lider’ler arasına seçilen Nilüfer Aktaş, sivil toplum alanında özellikle genç işsizliği ve teknoloji odaklı eğitim alanlarında aktif rol almaktadır.

Toplumsal Fayda Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Boğaziçi İş İnsanlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir. TÜRKKONFED Yeşil Dönüşüm Komisyonu’nda gönüllü olarak yer almakta, ülkemizin yeşil ve sosyal dönüşüm ajandasına teknolojik çözümlerle katkıda bulunmaya çalışmaktadır. Danışman ve sivil toplum rolleri yanı sıra eğitmen olarak şirketlere sürdürülebilirlik yolculuklarında etki odaklı stratejik bilgi ve deneyimsel atölyeler sunmaktadır.

NİLÜFER AKTAŞ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.