INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

PINAR ÖZDEMİR HOTİÇ

Pınar Özdemir Hotiç Pozitif Yaş Alma Lideri, Restart Kurucusu, Konuşmacı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

PINAR ÖZDEMİR HOTİÇ 2024 Konuşma Başlıkları PINAR ÖZDEMİR HOTİÇ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sağlıklı ve Pozitif Yaş Alma
  • Bütüncül Bir Bakışla İçten Dışa En İyi Sen Mümkün mü?
  • İyi Yaşam Dengesi
  • Wellaging Trendleri
  • Yaş 50 Yeni Yolun Başı Eder
  • İyi Alışkanlıkların Gücü
  • Güzellik mi Gerçeklik mi?
  • İyi Yaş Almanın Sırları

Pınar Hotiç Kimdir?

Liseyi International School Of Naples, İtalya’da ve üniversiteyi Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olarak tamamladı. 1991 yılında, 18 yaşında Türkiye güzellik kraliçesi seçildi ve o yıl Türkiye'nin ilk özel TV kanalı InterStar'da sunuculuk yaptı. Daha sonra kariyerine iletişim ve pazarlama alanında devam eden Pınar Özdemir Hotiç, Türkiye'nin önde gelen ajanslarından Grey ve TBWA Group'da iletişim ve pazarlama alanında 16 sene  yönetici, üst düzey yönetici ve genel müdürlük yaptıktan sonra kendi iletişim ajansı Communique’ı kurdu ve 9 sene yönetti. Kariyerine hızla devam ederken evlendi ve bir çocuk sahibi oldu. 

Gerçek güzelliğin ve yenilenmenin ancak içten dışa olduğu felsefesine inanan ve savunan Pınar’ın yaş alırken özellikle canlı, enerjik ve ışıltılı olması hep merak konusu oldu. İyi yaş almayı hayat felsefesi haline getiren Pınar, wellbeing ve well-aging konusunda daha çok  öğrenmeye ve uzmanlaşmaya karar verdi ve 1,5 yıl süren Institute for Integrative Nutrition (“IIN”) eğitimiyle 2016 yılında Bütünsel Sağlık Koçluğu sertifikasını aldı. Ardından NY da ünlü bir marka stratejisti olan Blair Badenhop’tan Wellness Branding eğitimi ve Mindfulness Institute’de Mindfulness Temelli Stres Azaltma(MBSR) eğitimlerini tamamladı. Wellbeing alanında bilgi ve deneyimini büyük kitlelerle buluşturmaya başlaması dijital wellness platformu Livetobloom.com ile birlikte yarattığı ve yönetiği toplamda 2500 kişiyi ağırladıkları BloomFest ve BloomTalks’da gerçekleşti.

Ayrıca 2019-2021 yılları arasında pek çok önemli wellbeing/sağlık markasına proje danışmanlığı hizmeti verdi.

2022 yılında bütüncül bakışla tasarladığı ve sağlıklı yaşamın uzman isimlerini ve markalarını özel deneyimlerle bir araya getirdiği RESTART – İçten Dışa En İyi Sen wellbeing kampları deneyimlerinin tasarım, organizasyon ve ev sahipliğini üstleniyor. Restart , bütüncül bir bakışla iyi yaş alma platformuna doğru evrilmekte.

Pozitif yaş alma alanındaki liderliğiyle marka iş birlikleri, canlı yayın serileri, marka danışmanlığı, konuşmalar ve event hostluğu ile yüzlerce insanın içten dışı güçlü, canlı ve güzel olması için katkı sağlamaya devam ediyor.

Ayrıca sağlıklı yaşamın önde gelen markalarına özel projeler, workshoplar ve konuşmalar tasarlamaya devam ediyor.

PINAR ÖZDEMİR HOTİÇ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.