INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

PROF. DR. KEMAL SAYAR

Prof. Dr. Kemal Sayar Psikiyatrist

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

PROF. DR. KEMAL SAYAR 2024 Konuşma Başlıkları PROF. DR. KEMAL SAYAR 2024 Konuşma Başlıkları

  • Liderlik
  • Dijital Çağın Getirdikleri
  • Mutluluk
  • Zorluklara Karşı Direnç
  • Pozitif Psikoloji
  • Hayatın Anlamı Var Mı?

Prof. Dr. Kemal Sayar Kimdir?

1966 yılında Ordu’da dünyaya gelen Kemal Sayar, ilk ve orta öğretimini Zonguldak Hisarönü 27 Mayıs İlkokulu’nda ve Eskişehir Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra,1989 yılında Hacettepe Üniversitesi (İngilizce) Tıp Fakültesi’nden mezun oldu.

1989-1995 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilin Dalı’nda uzmanlık eğitimine devam etti.2000 yılında psikiyatri doçenti,2008 yılında psikiyatri profesörü oldu. Çeşitli ulusal ve uluslar arası dergilerde danışmanlık ve hakemlik yaptı. Psikiyatri konulu çok sayı da kongre ve sempozyumda düzenleyici ve konuşmacı olarak yer aldı.

2002 yılında, Kanada McGill Ünivesitesinde Transkültürel Psikiyatri Bölümü’nde konuk öğretim üyesi olarak çalıştı. Bakırköy ve Erenköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanelerinde klinik şefliği görevlerini yürüttü. Halen Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi psikiyatri anabilim dalı başkanıdır. Mesleki çalışmalarının yanı sıra, Açık Radyo ve Star Tv’de Ruhun Labirentleri, TRT’de İnsanlık Hali adlı programı hazırladı ve sundu.

PROF. DR. KEMAL SAYAR kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.