INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

TİMOTHY PAPANDREOU

Timothy Papandreou Emerging Transport Advisors'da CEO | Google X Moonshot Factory'de Stratejik Danışman | Google X Moonshot Factory'de Eski Stratejik Ortaklıklar Lideri | MTA'da Eski CIO | Waymo'da Kurucu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

TİMOTHY PAPANDREOU 2024 Konuşma Başlıkları TİMOTHY PAPANDREOU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Akıllı Şehirler: Karmaşık sistemlerin yıkıcı teknolojiler kullanılarak akıllıca yönetilmesi ve bunun yaşam ve işin geleceği için ne anlama geldiği
  • Ay Atışı Yaklaşımı: İmkansızı başarmak için cesaret, cüret ve teknolojiyi birleştirmek
  • Yeni İş Normali: Ortaya çıkan liderlik trendleri ve yüksek performanslı ekipler için işyeri kültürünün önemi
  • NFTS'den kripto para ve blok zincirlerine: Kuruluşunuzu Web 3'e dijital geçiş için nasıl hazırlayabilirsiniz?

Timothy Papandreou Kimdir?

Timothy Papandreou, gelişmekte olan teknolojiler, moonshots, akıllı şehirler ve yaşam ve işin geleceği konularında güvenilir bir küresel düşünce lideridir. Tim şu anda Emerging Transport Advisors'ın Kurucusu ve CEO'sudur ve yatırımcılara, şirketlere ve hükümetlere önümüzdeki büyük yıkımlar için kendilerini en iyi şekilde nasıl konumlandıracakları konusunda netlik ve rehberlik sağlamaktadır.

Tim, daha önce Google X Moonshot Factory'de önemli stratejik ortaklıklara liderlik etmiş ve burada insanlığın en acil sorunları üzerinde çalışarak, hayati önem taşıyan inovasyon projeleri için pazara giden yeni yollar oluşturmak üzere dünyanın en gelişmiş teknolojilerini ve metodolojilerini uygulamıştır. Tim, dünyanın ilk sürücüsüz robot taksi, kamyon ve teslimat aracı teknolojisi olan Waymo'nun arkasındaki kurucu ekibin erken ve kilit bir üyesiydi.

Tim aynı zamanda San Francisco MTA'nın eski İnovasyon Direktörüdür - burada çapraz işlevli ekiplere liderlik etmiş ve Belediye Başkanı adına sürdürülebilirlik, sosyal eşitlik ve iklim esnekliğine odaklanan kentsel mobilite teknolojisini uygulamıştır - bu da onu daha geniş ekonomiye fayda sağlayan bütünsel toplum merkezli akıllı şehir araçları konusunda uzman yapmaktadır.

Halen, Stakeborg'un web3/kripto yatırım ve eğitim platformu Google X; 11.2 venture builder studio'da (yapay zeka ve fintech tedarik zinciri girişimlerine mentorluk yapan) uzman; ve akreditasyon ve benzersiz web3 destek sistemleri aracılığıyla sürdürülebilirlik odaklı girişimlerin erken başarı oranını artıran türünün ilk örneği bir platform olan Monaco Foundry'de Kıdemli Ortak dahil olmak üzere birçok gelişmekte olan teknoloji alanında güvenilir bir kilit danışman ve mentor olarak hizmet vermektedir. Kendisi aynı zamanda web3 metaverse'i inşa etmeye odaklanmış bir web3 değiştirilemez token topluluğu olan Onchain Monkey topluluğunun sahibi ve üyesidir.

Tim, dünyanın dört bir yanındaki konferanslara ve etkinliklere düzenli olarak katıldığı ve sunum yaptığı için dijital bir göçebedir. Çeşitli kamu ve özel sistem deneyimleri onu çok aranan bir konuşmacı haline getirmektedir.

Tim'in benzersiz içgörüleri ve düşünce liderliği, işaretleri görme, çapraz fonksiyonlu ekiplere liderlik etme, ortaklıklar kurma ve moonshot inovasyonu sağlama konusundaki güçlü geçmişinden kaynaklanmaktadır.

TİMOTHY PAPANDREOU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.