INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

VOLKAN AKI

Volkan Akı Gazeteci, Yazar, Girişimci | Pazarlama ve Stratejik İletişim Danışmanı | CEO ve Üst Düzey Yönetici Koçu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

VOLKAN AKI 2024 Konuşma Başlıkları VOLKAN AKI 2024 Konuşma Başlıkları

 • Kendi Manşetini Sen At!
 • Story Telling: Öykü Oluşturma Teknikleri ve Taktikleri
 • Kaosta İletişim Yönetme ve Algı Oluşturma
 • Üst Düzey Yönetici ve CEO Koçluğu
 • Gelecekte Ayakta Kalacaklar Kulübü: Değişim Cambazı Olmak!
 • Günümüzde Yeni İtibar Kavramı ve İletişim Stratejileri Oluşturma
 • Tersine Dünya!
 • Yeni Çağda Liderlik: Kurumlarda Başarıya Giden Yol Mutluluktan Geçiyor
 • Dijital Geleceğin Tasarımı
 • Start-up ve Girişimciler için Marka ve Değer Oluşturmak için İletişim
 • İleri Düzey Algı Oluşturma, Medya ve İletişim Kanalları Eğitimi Ve Konuşma Yöntemleri
 • İleri Düzey Medya Kriz Eğitimi ve Konuşma Yöntemleri

Volkan Akı Kimdir?

“İletişim bütündür, sosyali, online veya offline’ı olmaz, sadece teknolojiyle birlikte oluşan yeni mecralar vardır.”

Gazeteciliğe 1988 yılında başlayan Volkan AKI, dergi yayıncılığı, gazete yönetimi ve Radyo – TV programcılığı konusunda 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

1988 yılında, Karacan Yayınları’nda ekonomi dergiciliğine adım atan AKI, daha sonra yaklaşık 13 yıl Doğan Grubu bünyesinde çalışmıştır. Aylık iş ve ekonomi dergisi Capital’de, Haber Müdürlüğü ve Yazı İşleri Müdürlüğü gibi görevlerin ardından, 4 yıl boyunca Capital Dergisi’nin Yayın Yönetmenliğini yapmıştır. Ayrıca yine aynı dergide “İnsanlar” köşesini hazırlamıştır.

2005 yılından 2008 yılı Mart ayına kadar Akşam Gazetesi Yayın Koordinatörlüğü ve Ekonomi sayfalarının yöneticiliğini yapan AKI, aynı süre içinde, Akşam Gazetesi’nde iş dünyası ve ekonomi üzerine köşe yazıları yazmıştır. Volkan AKI, ayrıca SKY Türk TV kanalında 3 yıl boyunca sabah yayınlarında, ekonomi yorumları da yapmıştır. AKI, yine TV8’de Ekosantrik isimli programın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenmiştir.

Volkan AKI, Ocak 2008’den bu yana Stratejik İletişim Danışmanlığı yapmaktadır. Ekonomi gazeteciliği ve medya yöneticiliğinin yanı sıra iş dünyasını da yakından tanıyan Volkan AKI, masanın iki tarafını da iyi bilen bir uzmanlığa sahiptir.

AKI, bir yandan Medya eğitimlerine devam ederken CEO, Genel Müdür ve Yönetim Kurullarına, PR şirketlerine İletişim Stratejileri konusunda danışmanlık yapmaktadır. Üst düzey yöneticilere iletişim, medya ilişkileri, gündem takibi gibi konularda Koçluk yapan Volkan AKI, yöneticilerin ihtiyaçlarına göre özel 360 derece iletişim eğitimi programları da hazırlamaktadır.

Volkan AKI 2011 yılı eylül ayında, VodacoSocial Real Time Marketing ajansının kurucularından biri olmuş ve VodacoSocial’ın genel müdürlüğünü de üstlenmiştir. Böylece iletişimin yeni mecrası Sosyal Medya’da da aktif şekilde yer almış ve sektöre farklı bir yaklaşım getirmek üzere yola çıkmıştır. “İletişim bütündür, sosyali, online veya offline’ı olmaz, sadece teknolojiyle birlikte oluşan yeni mecralar vardır” diyen AKI, iletişimde artık her şeyin “real time” gerçekleşmeye başladığına dikkat çekmektedir. Volkan AKI, “140 karakterde derdinizi anlatamıyorsanız, toplumla iletişim kuramazsınız” demektedir. Böylece iletişimin pek çok alanında deneyimi bulunan AKI, bu bakış açısını çeşitli seminer ve workshop’larla da aktarmaktadır.

VOLKAN AKI kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.