INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DAVE CARROLL

Dave Carroll Konuşmacı, Sosyal Medya İnovatörü, Şarkı ve Söz Yazarı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DAVE CARROLL 2024 Konuşma Başlıkları DAVE CARROLL 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sosyal Medya Çağında Müşteri Deneyimi
  • Etkili Hikaye Anlatımının Gücü
  • Merhameti Merkeze Alan İletişim
  • Etkili Anlar Yaratmanın Önemi

Dave Carroll Kimdir?

Kanada’nın Halifax bölgesinde doğup büyümüş olan Dave, ödüllü bir müzisyen, usta bir hikaye anlatıcısı ve sosyal medya inovatörüdür.  Bir havayolu şirketi ile yaşadığı  sorunu konu alan ve müşteri hizmetleri açısından pek çok noktaya değinen ‘United Breaks Guitars’ adlı videosu YouTube kanalında yayınlandıktan sonra 150 milyon kez izlenmiş ve dünya çapında ün kazanmıştır. 

Dave Carroll yaptığı keynote konuşmalarında, müzik ve mizaha da yer vererek yeryüzündeki her bir insanın birbiriyle bağı olduğunu anlatmakta ve bu öngörülerden hareketle dinleyicilerine  güçlü bir içerik sunmaktadır. 

Dave konuşmalarında, insanların ve şirketlerin genel düşünce perspektiflerinde yapacakları basit değişikliklerle ne denli büyük kazançlar elde edeceğini dinleyicilerine aktarmaktadır. Aynı zamanda daha karlı, daha verimli, daha mutlu bir şirket yaratmak ve iyi hizmet sunmak için ‘duyarlılık’ kavramını  merkeze almanın önemine değinmektedir. Dave, bu perspektiflerden hareketle, duyarlı davranma esasına dayalı bir yaklaşımla dizayn edilmiş şirketlerin, nasıl daha verimli ve daha mutlu bir yapıya sahip olacaklarını örneklerle açıklamaktadır. 

DAVE CARROLL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.