INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DİLEK LİVANELİ

DİLEK LİVANELİ Küresel Öğretmen, Yazar

Keynote & Konuşma

DİLEK LİVANELİ 2024 Konuşma Başlıkları DİLEK LİVANELİ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Zor Koşullarda Bireysel Gelişim ve Verimlilik
  • Dünya Vatandaşlığına Adım Adım
  • Sosyal Girişimci Ruh: Hayal et, Tasarla, Uygula
  • Liderlik ve Rol Model Olma
  • Bireysel ve Çevresel Değişim & Dönüşüm Süreçleri
  • Bir Kadın, Bir Dünya
  • Başarı Felsefesi, Motivasyon, Aidiyet
  • Öğretmen ve Öğrenci Koçluğu
  • Dünya Eğitim Sistemlerinin Karşılaştırılması

Dilek Livaneli Kimdir?

Öğretmenlik mesleğindeki on yedinci yılını çalışan Dilek LİVANELİ, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Lisans ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Yüksek Lisans mezunudur.

2002 yılından itibaren çeşitli köy okullarında görev yapmış, sosyal, kültürel ve ekonomi alanında farklı onlarca projeyi hayata geçirmiştir. 24 Kasım 2012 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Mesleğinde Fark Yaratan Öğretmen seçilip Samsun’u Türkiye Büyük Millet Meclisi, Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nde yılın öğretmeni ünvanıyla temsil etmiştir, eğitim alanında en idealist kadın ödülüne, bir çok dernek ve sivil toplum kuruluşları tarafından meslek onur ödüllerine layık görülmüştür. Türkiye İhracaatçılar Meclisi tarafından “Sıradışı Kadın”, Sabancı Vakfı Tarafından Fark Yaratan Öğretmen, Aydın Doğan Vakfı Tarafından Türkiye’nin Rol Model Öğretmeni olarak seçilmiştir. Halk oylaması ile belirlenen en iyi sosyal sorumluluk ödülünü kazanmıştır.

Onursal Başkanlığını ABD eski Başkanı Bill Clinton'ın üstlendiği Varkey Gems Vakfı Küresel Öğretmen Komitesi tarafından 127 ülke ve beş bin öğretmen arasından Dünyanın En İyi 50 Öğretmeninden biri seçilen ilk Türk öğretmendir. 2015 Küresel Öğretmen Ödülleri'ne ve “Bir Dilek Yetmez” Projesi ile 2018 UNESCO Hamdan Bin Raşid El Maktum Ödülüne aday gösterilmiştir. “Bir Dilek Yetmez” projesi ile son 4 yılda 10 binden fazla öğretmen adayına gönüllü motivasyon seminerleri verip yüzlerce köy öğretmenine canlı mentörlük yapmıştır. Varkey Eğitim Elçisi seçilip, Dünya Öğretmen Statüsü Endeksinde aktif olarak yer almaktadır. 2019 Ocak ayında Avrupa Parlamentosu'na resmi konuşmacı olarak davet edilmiştir ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Avrupa Parlamentosu Lider Kadın Ödülü'nün sahibi olmuştur. Avrupa Kadın Hakları Komisyonu tarafından Dünya'nın en ilham veren 8 kadınından biri seçilmiştir. Amerika'da Büyük Atatürk Gençlik Ödülü'ne, İngiltere'de Cumhuriyet Onur Ödülü'ne layık görülmüştür.

Dilek Öğretmen’in biyografisi, meslek yaşantısı ve eğitime adanmışlığı belgesel film olarak çekilmiştir. Halen Londra’da Uluslararası Montessori Derneği’ne bağlı okullarda uygulamalı eğitim ve araştırmalarına devam etmekte, UNESCO’ya bağlı International School of London’da öğretmenlik mesleğini devam ettirmektedir, yurt dışında yaşayan Türk çocuklarına yönelik destek programı geliştirip Londra’da kendi adını taşıyan bir drama okulu açmıştır. Konuşmalarında köy öğretmenliğinden küresel öğretmenliğe giden yolculuğunu yaşanmış örneklerle anlatmaktadır.

Öğretmenlik mesleğine yönelik yüze yakın şiiri bulunmakta ve Çağdaş Drama Eğitimi almış, gönüllü olarak satranç ve bilgisayar dersleri vermekte ve kendi hikayesini anlattığı “Bir Dilek Yetmez” adlı kitabını yazmaktadır. Tamamen öğrencilerinin fotoğraflarından oluşan bir albüm koleksiyonu mevcuttur. Evli ve iki çocuk annesidir.

Business Influencer

Sosyal Medya Projeleri

Sosyal medya platformlarında; markanızın pazarlama stratejisine, imajına ve iletişim hedeflerine uygun, alanında uzman influencer seçimi yaparak, başarılı sosyal medya projeleri gerçekleştirebilir ve dijital dünyanın kanaat önderlerinin gücünden faydalanarak etkili iletişim çalışmaları yürütebilirsiniz.

Konuşmacımız pazarlama iletişim stratejinize uygun projelerde yer alarak sosyal medya platformları aracılığıyla hedef kitlenize erişebilir, aynı zamanda markanızın geliştirdiği mevcut kampanyanın tanıtımına/duyurusuna destek olabilir. Konuşmacımız ile birlikte gerçekleştireceğiniz sosyal medya projelerinde daha fazla kişiye ulaşarak etkili bir sosyal medya projesi yürütülmesini mümkün kılabilirsiniz.

Stüdyo Projeleri

Alanında uzman ve fikir lideri olarak kabul edilen influencer konuşmacımız ile, profesyonel ekipmanlar aracılığıyla stüdyo ortamında gerçekleştirilen projeler kurgulayarak, hedef kitle nezdinde markanızın bilinirliğinin ve güvenilirliğinin artmasını sağlayabilirsiniz.

Konuşmacımız, benzersiz içerik ve etkileyici konuşmalarıyla markanıza ve ilgili hedef kitlenize video konferans ve/veya canlı yayın teknolojisini kullanarak; bir stüdyo ortamında, tema ve içeriği önceden tasarlanmış projelerde yer alabilir, uzmanlık alanlarıyla ilgili bilgi ve deneyimlerini izleyenleri ve dinleyenleri ile paylaşabilir.

YouTube Projeleri

Sosyal medya platformlarının en güçlüleri arasında yer alan YouTube; dijital dünyada en çok tercih edilen, en ses getiren ve hedef kitle etkileşimini güçlendirmeye yönelik iletişim çalışmalarının en sık yürütüldüğü platformlardan biri olarak varlığını sürdürmektedir.

Hayata geçirilecek YouTube projelerinde dijital mecralardaki etkileşimi güçlü olan konuşmacımız ile uzmanlık ve çalışma alanları çerçevesinde markanıza özel özgün içerikler oluşturabilir, YouTube’a özel içeriğe sahip video serileri kurgulayabilir ve uzman görüşünü hedef kitle ile paylaşmak için ihtiyaca uygun içerikle tasarlanmış ve teması önceden belirlenmiş video serileri yaratabilirsiniz.

Podcast Projeleri

Markanızın ve hedef kitlenizin ilgi duyduğu konularda herhangi bir ekrana bağlı kalmadan uzman görüşüne erişmesini, ilham almasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan podcast serileri ile birbirinden farklı platformlarda sesli yayınlar oluşturabilirsiniz.

Çok sayıdaki dijital kullanıcının ilgisini çeken ve giderek daha da popülerleşen bu mecrada yer alarak, alanında uzman konuşmacımız ile iletişim stratejinizi en iyi şekilde eşleştirerek doğru hedef kitleye ulaşabilirsiniz.

Marka Elçiliği Projeleri

Marka elçileri; marka ile hedef kitle arasındaki iletişimi canlı tutarak markanın referansı olma görevini üstlenir. Üstlenilen bu referansın odağında marka elçiliği; iletişim hedeflerine ulaşmak isteyen markalar için olmazsa olmaz bir pazarlama stratejisidir.

Markanızın imajını ve itibarını güçlendirecek, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtıp tavsiye ederek marka ile hedef kitle arasında uzun süreli anlamlı bağlar yaratacak, bunu sağlarken de hedef kitlenin güvenle markayı tercih etmesini mümkün kılacak konuşmacımız marka elçisi olarak dijital projelerinizde konumlandırabilir ve uzun soluklu iletişim çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz.

DİLEK LİVANELİ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.