INFLUENCER BLOG İLETİŞİM
C-Level Konuşmacılar

C-Level Konuşmacılar

Başarılı ve üst düzey kariyerleri boyunca liderlik, yönetim ve stratejik düşünme konularında fark yaratan bilgi ve deneyimler edinmiş yönetim danışmanları ve üst düzey yöneticiler Speaker Agency C-Level’da bir araya geldi.

MUSTAFA İÇİL
MUSTAFA İÇİL Strateji ve İnovasyon Danışmanı / Google Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Eski Direktörü
  • Dijital Fikir Liderleri (Sosyal Medyada Kişisel Marka Oluşturmak)
  • Kriz ve Belirsizlik Dönemlerinde Yeni Müşteri Davranışları
  • Kriz ve Belirsizlik Dönemlerinde Kurumsal Çeviklik
YÜCE ZEREY
YÜCE ZEREY Akademisyen, Yazar
  • Metaverse ve Dijital Devrim 3.0
  • Türk Tüketicisinin Sevdiği Pazarlama: Ürünler, Hizmetler, Kampanyalar, İletişimler
  • Pazarlama Bütçemi Nasıl Verimli Yönetirim? Yatırımın Geri Dönüşünü Nasıl Ölçerim?
İDİL TÜRKMENOĞLU
İDİL TÜRKMENOĞLU Bağımsız YK Üyesi, Yazar, Danışman ve Öğretim Görevlisi
  • Uzaktan Ekip Yönetmenin İpuçları
  • Dünya Turu - COVID Krizinde Çalışanlar için Yapılanlar
  • Dünya Turu - COVID Krizinde Müşteriler ve Toplum için Yapılanlar
EBRU YONCA ÇAPA
EBRU YONCA ÇAPA Yönetim Danışmanı & Bağımsız YK Üyesi
  • Dijital Düşün Dönüşümü Yönet
  • 2024’ü Dönüştürecek Teknoloji Trendleri
  • Yeni Müşteri & Yükselen Sektörel Trendler
ZAFER PARLAR
ZAFER PARLAR Nike Eski Genel Müdürü, Istventures Kurucusu, ''İş'te TÜRK / Business Over Turkish Coffee' Kitabının Yazarı
  • Uluslararası İş Geliştirme ve Yönetimi
  • Yüksek Enflasyon ve Faiz Ortamında İş Yönetimi
DUYGU ALPTEKİN GÜRSU, M.A., MCC, ACTC
DUYGU ALPTEKİN GÜRSU, M.A., MCC, ACTC Uluslararası Ödüllü Liderlik ve Takım Koçu, Konuşmacı, Yazar
  • 21. Yüzyılda Dönüşümsel Liderlik
  • Psikolojik Sermaye ve Dayanıklılık
  • İletişim ve Yapıcı Etkileşim Sanatı
Dr. Rıza Kadılar Yeni
Dr. Rıza Kadılar EMCC Global Mentorluk ve Koçluk Konseyi Dünya Başkanı
  • Çağı Yakalayan Kapsayıcı Liderlik
  • Dijital Dönüşüm Çağında Liderlik
  • M Lider (Mentor-vari Liderlik)
DR. ERDEM AKSAKAL
DR. ERDEM AKSAKAL İş Hayatı Anlatıcısı, Yazar
  • Dijital Rönesans: İnsan ve Teknolojinin Eş Dönüşümü
  • Aktivist Bir İş Hayatı: Kurumsal Çağda İnsan Kalabilmek
  • Beyaz Yakalı Hayatlar: Hep Çok Mu Şahane?
MEHMET GÖÇMEN
MEHMET GÖÇMEN Yönetim Danışmanı
  • Tarih & Sanayi & Kültürel Dönüşüm Perspektifiyle İş Dünyasını Anlamak
  • Ne Değişiyor?
  • Sosyal ve Kültürel Transformasyon
AKIN ÖNGÖR
AKIN ÖNGÖR Selendi Şarapları Yönetim Kurulu Başkanı
  • Yönetim
  • Geleceğin Liderine Sürdürülebilir Başarının İpuçları
  • Çevre
ALİ RIZA ERSOY
ALİ RIZA ERSOY ION Academy, Kurucu
  • Şirketlerin Dijital Dönüşümü: Endüstri 4.0
  • Tarımda Dijital Dönüşüm: PermAgro 4.0
  • Dönüşümde Yeni Adım: Metaverse
BURHAN KARAÇAM
BURHAN KARAÇAM BK Partnership Yönetim Kurulu Başkanı
  • Teknoloji vs. İnsan
  • Kurum Kültürü
  • Açıklık, Katılım, Paylaşma
Cem Rodoslu
Cem Rodoslu Rodoslu Marketing Solutions, Kurucu
  • Karar: "Pazarlama Stratejilerinde Fark Yaratmak“
  • Satınalma Klişeleri
  • Enflasyonda Perakende Dinamikleri
YİĞİT KULABAŞ
YİĞİT KULABAŞ Redesign Business Kurucu Ortak, Akademisyen ve Yazar
  • Gençlik 2.0
  • Neden Daha Uzun Yaşayacağız?
  • Hayatımız Nasıl Değişecek?
ÖZLEM DENİZMEN
ÖZLEM DENİZMEN Finansal Okuryazarlık Girişimcisi, Para Durumu, FODER ve Monay Kurucusu
  • Financial Wellbeing
  • Kadın, Para ve Bilinmeyenler
  • Parasını Yöneten Hayatını Yönetir!
SELEN KOCABAŞ
SELEN KOCABAŞ Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi, Stratejik Danışman
  • Yeni Dünyada Yeni Nesil Liderlik
  • Sürekli Değişim
  • Yeni İletişim
ŞAHİN TULGA
ŞAHİN TULGA Stratejik Yönetim Danışmanı & Mentoro Platformu Kurucu Ortağı
  • Stratejist Gibi Düşünmek
  • Rekabet Avantajı Yaratan Stratejiler Tasarlamak
  • Küresel Pazarlarda Kazanmak
MELEK PULATKONAK
MELEK PULATKONAK Founder of TurkishWIN / TurkishWIN Kurucusu
  • Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık
  • Kültür
  • STEM'de Kadın
MEHMET SİNDEL
MEHMET SİNDEL Yönetim Danışmanı, Hikaye Anlatıcısı
  • Ofansif Düşünce : Davranış Bilimlerinden Öğrendiğimiz Uygulanabilir Gerçekler
  • Biomimicry: Doğadan Öğrenen Liderlik
  • Bir Film Nasıl İzlenir: Hikaye Anlatımı ve Sinemanın Temel Kavramları
TANSU YEĞEN
TANSU YEĞEN Appcircle CEO, Kurucu Ortak
  • Teknoloji Alanında En Son Gelişmeler ve Önümüzdeki 10 Yıl Beklentiler
  • Yapay Zeka Gelişiminin iş Hayatına Etkileri
  • İş Hayatında Kullandığım Yönetim İlkeleri

C Level Konuşmacılar: Liderlikten Stratejiye, İş Dünyasının Zirvesindeki İlham Veren Sesler

Çevremize baktığımızda birçok farklı sektörün varlığını ve bu sektörlerin iş dünyasındaki yerini görebiliriz. Tekstilden sanayiye, teknolojiden perakendeye birçok sektörün oyuncularıyla her an her yerde karşılaşabiliriz. Bazı güçlü kurumlar sektör lideri olarak konumlanır, hemen beraberinde gelen pazar ikincisi, üçüncüsü olan kurumlar da tüketiciler tarafından bilinir.

Bu kurumların ilk üçte olması ya da kendi alanlarında büyük başarılara imza atması elbette ki yöneticilerin ve çalışanların emeği sayesindedir. Kurum içerisinde uygulanan stratejiler, bu stratejilere ayrılan bütçeler ve her bir detayın takibi yöneticilerin kontrolünde ilerler.

En önemli sorumluluklar ise yönetim kurulu üyelerinin ve C level yöneticilerin üzerindedir. Bu isimler, iş dünyasında o aşamaya gelene kadar elde ettiği deneyimler ile stratejik yönetimi en iyi bilen ve uygulayan isimler konumuna gelmiştir. Kendi kurumlarının yönetiminden doğrudan sorumlu olan ve çalışanlarını yönlendiren C level yöneticiler, katıldığı etkinlikler aracılığıyla da dışarıdaki kişilere ilham olmaktadır.

C level konuşmacılar katıldıkları etkinliklerde ilham verici yöntemler paylaşırken kendi deneyimlerini de katılımcılara aktarır. Peki C level konuşmacılar kimlerdir? Bu isimler en çok hangi konularda konuşma yaparlar? C level konuşmacıların iş dünyasındaki etkileri nelerdir? Bu soruların yanıtlarını şimdi birlikte keşfedelim.

C Level Konuşmacıları Kimlerdir ve İş Dünyasında Ne Kadar Önemlidirler?

İş hayatı konuşmacıları birçok sektörün ilham kaynağı olan isimleridir. Bu isimler geçmiş deneyimlerini, bilgi ve birikimlerini paylaşarak dinleyicilere ilham olurlar, yol gösterirler. Kendi deneyimlerinde strateji üzerine çalışmalar yürüten C level yöneticiler, bu deneyimlere dayanarak stratejik bakış açısı, inovatif strateji yönetimi gibi konularda konuşmalar yaparlar. 

Türkiye’nin en sevilen ve en bilinen C level konuşmacıları arasında olan Yüce Zerey, teknoloji sektöründeki pazarlama deneyimlerini paylaşarak bu sektördeki birçok isme rehber olmaktadır. İdil Türkmenoğlu, Mustafa İçil, Ebru Yonca Çapa, Zafer Parlar gibi değerli isimler hem bilgiyi hem de deneyimi bir arada barındırarak C level konuşmacılar listelerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

C Level Konuşmacılarından Liderlik ve Strateji Konusunda İlham Alın

C level konuşmacılar iş dünyasında üst düzey yöneticilik yapmış isimlerdir. Birçok ekibin yönetiminden, strateji belirlenmesinden, bütçe kontrolünden sorumlu olmuş liderlerdir. Bu liderler kurumların geleceğini şekillendirecek ilham verici içerikleri kendi konuşmalarında paylaşırlar. Kurumların daha vizyoner ve yenilikçi adımlar atmasını sağlayarak kurumları değişime yönlendirirler.

Yönetici konuşmacılar, inovasyonun ve kontrollü büyümenin anahtarını paylaşarak yol gösterici adımları aktarırlar. Yöneticilerin paylaşımları iş dünyası için kaynak niteliğindedir. Sektöre yön verirken kurumlara da bir rehber oluşturarak öngörülebilir bir zemin hazırlanmasını sağlarlar.

CEO, CTO ve CIO Konuşmacıları ile İş Dünyasında Değişimi Yönlendirin

CEO, CTO, CIO gibi üst düzey yöneticiler iş dünyasında sektöre yön verme, değişimi başlatma ve yönlendirme görevlerini üstlenirler. CEO konuşmacılar organizasyonun tüm bileşenlerine hakim olarak çoklu yönetim stratejileri hakkında detaylı içerikler paylaşır.

CTO konuşmacılar ise daha çok dijital dönüşüm, teknolojiye ayak uydurma, kurumların dijitalleşmesi gibi konulara stratejik açıdan yaklaşarak bilgi ve birikimlerini paylaşırlar. Bu liderler teknolojik gelişmeleri şirket stratejisine entegre ederek daha bütünsel bir yönetimi mümkün kılarlar.

C Level Konuşmacısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

C level konuşmacı seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı etmenler bulunur. Öncelikle konuşmacıların deneyimleri ve uzmanlık alanları seçiminizi etkileyen faktörlerdir. Buna bağlı olarak katılımcı kitlenizin ilgi alanı da seçiminizi etkiler. Örneğin teknoloji ekibine ilham verici bir konuşma yapılmasını isterseniz konuşmacınızın teknoloji alanında deneyimi olduğundan emin olmalısınız. Bu tarz bir etkinlik için CTO ya da CIO konuşmacılar tercih edebilirsiniz.

Bir diğer yönden belirlediğiniz birkaç konuşmacı adayının referanslarını incelemek, geçmiş konuşmalarını izlemek seçim yapmanızı kolaylaştıran kriterler olabilir. Böylece etkinliğiniz için en doğru ismi seçerek verimli ve ilham dolu bir oturum ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Speaker Agency C Level Konuşmacı Portföyü, Türkiye’nin en değerli C level konuşmacılarını bir araya getirerek bu seçiminizde sizlere yardımcı olabilir. 

Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.

Filtrele

Konular