INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

PINAR SEYHAN DEMİRDAĞ

Pınar Seyhan Demirdağ Seyhan Lee Kurucu Ortağı | Generative A.I. Uzmanı | Yaratıcı ve Vizyoner

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

PINAR SEYHAN DEMİRDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları PINAR SEYHAN DEMİRDAĞ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Hollywood ve yapay zeka: Üretken yapay zeka sanatı film, pazarlama ve eğlence endüstrilerini nasıl altüst ediyor?
  • Bilinç nedir? İnsanları ve makineleri birbirinden ayıran nedir?
  • Yapay zeka çağında geçerliliğimizi korumak için ihtiyaç duyduğumuz beceriler
  • A.I. Cadı Avı: A.I. etrafındaki korkuları, önyargıları ve aksaklıkları tanımlama

Pınar Seyhan Demirdağ Kimdir?

"Muhtemelen Pınar Seyhan Demirdağ, yapay zekanın yaratıcı potansiyeli hakkında gezegendeki herkesten daha fazla şey biliyor. " - CommArts

Pınar Seyhan Demirdağ bir yapay zeka yönetmeni, multidisipliner yaratıcı, vizyoner ve teknolojinin bilinçli kullanımı için açık sözlü bir savunucudur.

Pınar ve ortağı Gary Koepke, 2020 yılında dünyanın üretken yapay zekaya adanmış ilk stüdyosu olan Seyhan Lee'yi kurdu. Firma, eğlence endüstrisinin üretken yapay zekaya sorunsuz geçişi için bir merkez haline geldi. Seyhan Lee, film, yayın ve eğlence sektörleri için insan güdümlü pratik ve düşündürücü yaratıcı yapay zeka çözümleri geliştiriyor. Şirketin misyonunun özünde, sürükleyici yeni dünya için teknolojinin bilinçli kullanımını geliştirmek ve mükemmelleştirmek yatıyor ve tüm projelerinin misyonu, farkındalığı ve teknoloji aracılığıyla insanlığın anlamlı bir şekilde sevindirilmesi için olasılıkları genişletmek.

Pınar, geleceğin teknolojilerini kolektif bilince taşımak için her zaman yaratıcı hikâye anlatımını kullanmıştır. 2011'de Diplo müzik videosu için yüz izleme teknolojisini kullanan ilk yaratıcılardan biri oldu, 2016'da sanal bir moda serisi için dünyanın ilk XR podyumunu yarattı ve 2018'de Google'ın yapay zeka ile yaratması için benzersiz bir araç yapmasıyla dünyanın ilk yapay zeka sanatçılarından biri oldu.

Pınar'ın çalışmaları Stedelijk Museum Amsterdam, Museum für Gestaltung Zürich, New Museum, New York ve Museum of Contemporary Art Santa Barbara'da sergilenmekte ve kalıcı koleksiyonlarında yer almaktadır. Seyhan Lee'nin Beko için çektiği Connections adlı yapay zeka filmiyle 2021 yılında VFX Emerging Realities dalında D&AD ödülünü kazandı. A.I. çağında insanların nasıl güncel kalacağı konusunda tutkuyla yazıyor ve konuşuyor ve daha önce SXSW, Google I/O, Eyeo Festivali, TEDx ve diğerleri gibi konferanslarda yer aldı.

PINAR SEYHAN DEMİRDAĞ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.