Search Button

Beyhan Budak | Exclusive Konuşmacı

Uzm. Klinik Psikolog, Yazar

Beyhan Budak - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Beyhan Budak

İlköğretim ve lise eğitimini Ankara’da alan Beyhan Budak üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır.
Üniversite eğitimi sonrasında Klinik Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanlarında yüksek lisans yapmıştır.
Uzun yıllar T.C. Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir hastanede çalıştıktan sonra istifa etmiştir ve psikoterapi ve eğitim çalışmalarına Ankara’da, kurucusu olduğu merkezde devam etmektedir.

2018 yılında Tedx Kaleiçi etkinliğinde, “O Satın Aldığın Şey Mutluluk Değil!” , 2019 yılında ise TedX İzmir etkinliğinde “İnsan Nasıl Değişir, Nasıl Değişmez?” başlıklarında konuşmalar yapan Beyhan Budak, birçok kurumda ve şehirde kendine yardım, kişisel gelişim konularında 400’den fazla konuşma yapmıştır ve hâlâ bu konuda çalışmalarına devam etmektedir.

Birçok TV ve radyo programında alanıyla ilgili paylaşımlarda bulunmuş, bazı çizgi filmlere senaryo danışmanlığı yapmıştır.

2019 yılında yayınlanan “Kendine İyi Davran Güzel İnsan” ve 2020 yılında yayınlanan “Senin Suçun Değil-Geçmişin Yüklerinden Kurtulma Rehberi” isimli kitapları uzun süre çok satanlar listesinde yer almıştır.

Kendi danışanlarına psikolojik destek vermek dışında, birçok sebepten ötürü psikolojik yardım alamayan insanlara ulaşabilmek için kurduğu YouTube kanalında “Popüler Psikoloji” ve “Kendine Yardım” konularında videolar yayınlamaktadır. 1 milyondan fazla kişinin abone olduğu YouTube kanalında paylaştığı videoları 80 milyondan fazla izlenmiştir.


Beyhan Budak - Exclusive Konuşmacı

Öneri listemizin konuğu konuşmacımız Uzman Psikolog ve Yazar Beyhan Budak'ı, YouTube kanalında psikolojik dayanıklılığı desteklemek amacıyla yayınladığı videolar ile de tanıyorsunuz. "Kendine İyi Davran Güzel İnsan" ve "Senin Suçun Değil" kitaplarının yazarı olan konuşmacımız bugünlerde üçüncü kitabını tamamlıyor. @beyhanbudak'ın hem zihninizi hem ruhunuzu besleyecek kitap, dizi, podcast ve film listesinden oluşan önerilerini kaydetmeyi unutmayın. 😊

Beyhan Budak - Kurumsal Çözümler