Search Button

Beyhan Budak | Exclusive Konuşmacı

Uzm. Klinik Psikolog, Yazar

Beyhan Budak - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Beyhan Budak

İlköğretim ve lisede Ankara’da eğitim gören Beyhan Budak, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Üniversite eğitimi sonrasında ise Klinik Psikoloji ve Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanlarında yüksek lisans yapmıştır.

Beyhan Budak, uzun yıllar Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir hastanede çalıştıktan sonra görevinden ayrılmış ve psikoterapi ve eğitim çalışmalarına Ankara’da kurduğu merkezde devam etmeye başlamıştır.

2018 yılında TEDx Kaleiçi etkinliğinde, “O Satın Aldığın Şey Mutluluk Değil!”, 2019 yılında ise TEDx İzmir etkinliğinde “İnsan Nasıl Değişir, Nasıl Değişmez?” başlıklarında konuşmalar yapan Beyhan Budak, birçok kurumda ve şehirde kendine yardım, kişisel gelişim ve motivasyon konularında 500’den fazla konuşma yapmıştır ve hala bu konularda konuşmalar yapmaya devam etmektedir. Aynı zamanda birçok televizyon ve radyo programında alanıyla ilgili paylaşımlarda bulunmuş, bazı çizgi filmlere ise senaryo danışmanlığı yapmıştır.

2019 yılında yayımlanan “Kendine İyi Davran Güzel İnsan” ve 2020 yılında yayımlanan “Senin Suçun Değil-Geçmişin Yüklerinden Kurtulma Rehberi” ve 2021 yılında yayımlanan “Mutluluğu Kaybettiğin Yerde Arama” isimli kitapları uzun süre çok satanlar listesinde yer almıştır.

Kendi danışanlarına psikolojik destek vermek dışında, birçok sebepten ötürü psikolojik yardım alamayan insanlara ulaşabilmek için kurduğu başta YouTube olmak üzere birçok sosyal medya platformunda “Popüler Psikoloji” ve “Kendine Yardım” konularında videolar yayınlamaktadır. Yaklaşık 2 milyon kişinin abone olduğu YouTube kanalında paylaştığı videoları şimdiye kadar 150 milyondan fazla kez izlenmiştir.


Beyhan Budak - Exclusive Konuşmacı

Öneri listemizin konuğu konuşmacımız Uzman Psikolog ve Yazar Beyhan Budak'ı, YouTube kanalında psikolojik dayanıklılığı desteklemek amacıyla yayınladığı videolar ile de tanıyorsunuz. "Kendine İyi Davran Güzel İnsan" ve "Senin Suçun Değil" kitaplarının yazarı olan konuşmacımız bugünlerde üçüncü kitabını tamamlıyor. @beyhanbudak'ın hem zihninizi hem ruhunuzu besleyecek kitap, dizi, podcast ve film listesinden oluşan önerilerini kaydetmeyi unutmayın. 😊

Beyhan Budak - Kurumsal Çözümler