Search Button

Altuğ Yılmaz | Konuşmacı

Eğitimci, Akademisyen, Yazar, Oyunlaştırma Uzmanı

Altuğ Yılmaz - Kurumsal Çözümler

Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

Altuğ Yılmaz

Ercan Altuğ Yılmaz, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Netron, Bilgeadam ve Turkcell Akademi'de 10 yılı aşkın süre dijital eğitim teknolojileri üzerine çalıştı. Bu süreçte oyun tabanlı ve oyunlaştırılmış bir çok ödüllü eğitim projesini hayata geçirdi.

Ercan Altuğ Yılmaz halen Bahçeşehir Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Beykoz Üniversitesi ve ITUSEM, BAUSEM gibi kurumlarda Oyun Tasarımı ve Oyunlaştırma dersleri vermekte. Gamification Meetup ve Gamification Hackathon adlarıyla oyunlaştırma adına bir çok etkinlik düzenlemektedir. Aktif olarak girişim merkezleri Startershub, Workinton, KWORKS, Impact Hub, İTÜ Magnet gibi kuluçka merkezlerinde mentorluk yapmaktadır. Şu anda dijitalleşme, dijital eğitim ve iletişim sistemleri, yeni nesil motivasyon, oyun tasarımı, oyunlaştırma, sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik gibi konularda eğitim ve seminerler verip, kurumlara danışmanlık yapmaktadır. Herkes için Oyunlaştırma ve İş'te Oyunlaştırma adında iki adet kitabı bulunmaktadır.

Dünyadan seçkin oyun tasarımcısı ve oyunlaştırma uzmanlarının yer aldığı GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonu'nun Türkiye temsilcisidir. GWC16 Gamification World Congress Madrid, Gamification Europe Brighton UK, Gamicon New Orleans USA, Gamilearn Barcelona gibi 10'dan fazla ülkede oyunlaştırma konferanslarından davet alarak sunum yapan ilk ve tek Türk’tür.


Altuğ Yılmaz - İlham Veren Konuşmacılar

Konuşmacımız, Eğitimci, Akademisyen, Yazar, Oyunlaştırma Uzmanı Altuğ Yılmaz, ”Yeni Nesil İçin Geleceğin İş Modeli: Oyunlaştırma”, “İnsan Odaklı Deneyim Tasarımı: Hikâyeleştirme ve Oyunlaştırma” ve “Sawyer Efekt ile İşleri Eğlenerek Yapma Sanatı” başlıklı konuşmalarıyla işi eğlenceli kılmanın yeni nesil yöntemlerini anlatıyor.

Altuğ Yılmaz - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları

Eğitim Konuşmacıları