Kurumlar İçin Etkili Bir Pazarlama İletişimi Yöntemi: Business Influencer

Business Influencer hizmetini tasarlarken, iş geliştirme sürecinde her zaman yaptığımız gibi düşünmeye bir soruyla başladık: Bir Business Influencer gücünü nereden alır?

22 Mart 2022 ・ Yazan: Speaker Agency

Bulduğumuz yanıtların içinde iki kavram diğerlerinin önüne geçti, UZMANLIK ve SOSYAL ETKİ.

Muazzam miktarda bilginin dünyanın her yerine hızla ulaştığı bir çağda bilgi, kaynağı ölçüsünde güvenilir, kullanılabilirliği ölçüsünde değerli. Bu açıdan bakıldığında bir işin uzmanı olan, bir alanda otorite ya da fikir önderi kabul edilen, geniş ve güçlü bir iletişim ağı oluşturacak sosyal etki yaratabilenlerin Business Influencer kabul edilmeleri boşuna değil.

Pazarlama iletişimi ya da kurumsal iletişimde hedef kitlenize (paydaş, müşteri ya da çalışan) verdiğiniz mesajlarla geçici bir izlenim değil, bir düşünce ya da duyguyu filizlendirecek bir etki yaratabiliyorsanız Business Influencer’ın gücünü arkanıza aldınız demektir.

Bilgi, deneyim ve uzmanlıklarıyla sosyal medya platformlarında yoğun bir kitle tarafından takip edilen, yarattıkları sosyal etki nedeniyle Business Influencer kabul edilen konuşmacılarımız kurumunuzun/markanızın hedef kitlesiyle buluşmasının etkisini benzersiz hale getirebilir.

Konuşmacılarımızı yapacağınız iletişim çalışmalarında; konuk konuşmacı, moderatör, fikir önderi, vb. gibi konumlandırabilir; beyaz yaka başta olmak üzere farklı profildeki birçok hedef kitlenin ilgisini ve dikkatini çekebilir, kurumunuza özel üretilmiş içerikler sayesinde etkileşimli ve güçlü bir iletişim ağı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Business Influencer projeleri ve kurumunuza/markanıza özgün içerik tasarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kelime Bulutu

  • Business Influencer

  • Dijital Pazarlama & Sosyal Medya

  • Pazarlama İletişimi