Masters of Ceremony (Program Sunucusu)

Masters of Ceremony (Program Sunucusu)

Speaker Agency Masters of Ceremony portföyünde Türkçe ve İngilizce moderasyon yapabilecek, alanında çok deneyimli, tanınan, sevilen ve takdir edilen; komedyen, oyuncu, radyo ve televizyon program yapımcısı, gazeteci, haber spikeri, TV programı editörü, iletişim ve medya danışmanı, yapımcı, yönetmen, showman, psikoloji, sosyoloji ve eğitim uzmanları yer alıyor.

Ulusal ve uluslararası etkinliklerde moderasyon, programın kendisi kadar önemlidir. Etkinliği yöneten kişi kurumu temsilen konuklara bir tür ev sahipliği yapar. İçeriğin sunumunu, konukların uygun şekilde takdim edilmesini ve gerekli durumlarda fasilitatör olarak devreye girip, akışın mükemmelen devam etmesini sağlayan kişi moderatördür. Online ya da hibrit etkinlikler söz konusu olduğunda bu rol ayrı bir önem kazanır. Çünkü topluluğun nabzını tutmak başka türlü bir beceri ve deneyim gerektirir.

Speaker Agency Masters of Ceremony portföyünde Türkçe ya da İngilizce moderasyon yapabilecek, alanında çok çok deneyimli, tanınan, sevilen ve takdir edilen; komedyen, oyuncu, radyo ve televizyon program yapımcısı, gazeteci, haber spikeri, TV programı editörü, iletişim ve medya danışmanı, yapımcı, yönetmen, showman, psikoloji, sosyoloji ve eğitim uzmanları yer alıyor. Uzmanlık alanlarındaki bilgi birikimleri, program sunumu, moderasyon ve fasilitasyon konusundaki deneyimleri ve popülerlikleri ile etkinliklerinize renk, anlam ve değer katacak Masters of Ceremony kategorisinde yer alan program sunucularımızı davet etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Filtrele

Konular