INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

HEIDI GANAHL

HEIDI GANAHL Colorado'nun En Tanınmış Girişimcisi, Toplum Lideri ve Colorado Üniversitesi Yönetim Kurulu Seçilmiş Üyesi

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

HEIDI GANAHL 2024 Konuşma Başlıkları HEIDI GANAHL 2024 Konuşma Başlıkları

  • Geri Dönüş Sanatı: Heidi'nin Zorlukların Üstesinden Gelme Hikayesi
  • Dişi Faktörü: Cam Tavanlar Nasıl Yıkılır?
  • Yavru Köpeklerden Siyasete, Neden Aday Oldum ve Neden Siz de Olmalısınız?
  • Üniversite Kampüslerimizde İfade Özgürlüğü Neden Önemlidir?

Konuşmacı Profili

Heidi Ganahl, Colorado'nun en tanınmış girişimcilerinden ve toplum liderlerinden biridir!

Heidi hayatında olağanüstü zorluklarla karşılaşmıştır. Heidi'nin girişimci ruhu ve olağanüstü liderlik becerileri, 27 yaşında kocasını kaybetmesinden milyon dolarlık bir sigorta anlaşmasını kaybetmesine kadar, kendini toparlamasına ve evcil hayvan ve franchise endüstrisinde 100 milyon dolarlık bir marka oluşturmasına yardımcı oldu.

Camp Bow Wow, beş yıl üst üste Inc 500/5000 en hızlı büyüyen şirket listesine seçildi. Heidi yakın zamanda Fortune dergisinin En Çok Gelecek Vaat Eden 10 Girişimcisinden biri seçildi ve Parade dergisi onu ülkenin en iyi kadın girişimcilerinden biri olarak nitelendirdi.

Heidi geri verme konusunda tutkulu. Kısa bir süre önce Colorado Üniversitesi Vekil Üyeliğine seçildi ve girişimcilik ve eğitim odaklı çeşitli kurullarda yer alıyor. Heidi ayrıca bugün çocuklarımızın karşı karşıya olduğu en acil sorunlarla olumlu bir şekilde mücadele etmek için Fight Back Vakfı'nı kurdu.

Heidi, ülkenin en iyi barbekü aşçılarından biri olan ve Boulder yakınlarındaki GQUE BBQ restoranının sahibi Jason ile evli. Dört çocukları var - Tori, Hollie ve ikizler Jack ve Jenna! Sık sık yolculuğundan ve Amerikan rüyasını gelecek nesiller için canlı ve iyi tutma konusundaki kararlılığından bahsediyor.

HEIDI GANAHL kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.