HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

KALBEN

Kalben Müzisyen

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

KALBEN 2024 Konuşma Başlıkları KALBEN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Müziğin İlham Veren Doğası
  • Kişisel Dönüşüm Hikayesi
  • Kadının Gücü
  • Kendi Sınırlarını Aşmak
  • Kendi Normalini Keşfetmek
  • İlham Veren Hikayeler - Storytelling

Kalben Kimdir?

Üçüncü stüdyo albümü “Kalp Hanım”ın şarkılarına görsel dünyalar var etmeye devam eden Kalben, müzikle 8 yaşında annesinin aldığı klavyeyle tanıştı. 14 yaşındaki ilk gitarı Santana, müziğe dair alacağı yolun başlangıcı oldu.

“Medya ve Kültürel Çalışmalar” üzerine yaptığı yüksek lisansını “Anı saklamanın yolları ve yadigarlar” teziyle taçlandırarak kültür endüstrisine önemli bir çalışma bıraktı. Universal Pictures bünyesinde marka müdürü olarak çalışmasının ardından senaryo yazarlığı, editörlük, proje yöneticiliği, reklam yazarlığı, çevirmenlik alanlarında profesyonel hayatını devam ettirdi.

Profesyonel iş hayatının yanında kendi müziğiyle konser vermeye devam eden Kalben, 2014'te Global Ev Konserleri kapsamında Galata'da gitarıyla verdiği konserin yayınlanan 'Sadece' videosu kısa zamanda en çok izlenen videolar arasında yer aldı.

Lulu adlı çocuk romanı serisini çıkarmasının ardından müzik hayatına başlayan ve 2017 Yılında en iyi çıkış yapan kadın ödülüne layık görülen Kalben 2018’de ikinci albümü “Sonsuza Kadar”ın ardından “Kalp Hanım” albümü Garaj Müzik etiketiyle Mart 2020’de tüm dijital müzik platformlarında yer aldı. 2018 yılında “Yaşamak Var Ya”, “ Kuşlar” ve Cem Adrian ile birlikte söylediği “Geri Dönme” teklilerini müzikseverlere sundu.

2019’da “Aşk Çeşmesi” EP’si ile kendine has hayran kitlesini sevindiren Kalben, DMC Ödülleri Dijital Satış Ödülü, Elele Avon Kadın Ödülleri Yılın Şarkıcısı Ödülü gibi birbirinden değerli ödüllere layık görüldü. 2019’da ulusalararası “Anywhere The Wind Blows” festivaline katılmasının ardından Washington, Newyork, San Francisco ve Los Angeles şehirlerinde Amerika Turnesi’ni gerçekleştirdi.

Kalben, pandemi sürecinde müzikseverlere müziğiyle eşlik ederek birbirinden değerli çalışmalara dahil olmasının yanında, kendi parçalarını dijital platformlarda sundu. Hakan Kurtaş’ın “Tesadüfen” adlı parçasının düzenlemesinde yer aldı. Nükhet Duru ile “Bir Nefes Gibi” ve Erol Evgin ile yaptığı “Bizim Tango” düeti ile müzikseverlere keyifli bir arşiv bırakan Kalben, Murathan Mungan’ın 2 albümlük projesinde “Ben Uyurken Tut Beni” adlı şiirine beste yaparak pandemi sürecinde keyifli bir çalışma gerçekleştirdi. “Avrupa var, Amerika var” parçasını bugüne kadar gerçekleştirilen konser görüntülerinden meydana gelen AVAV klibini dinleyiciye sundu.

Mart 2020’de natürelliği ile dikkat çeken Kalben, “Seni Özlerim” klibini yayınladı.

Sosyal sorumluluk projelerinde adından söz ettiren Kalben, Metastatik Meme Kanseri olan kadınlara psikolojik destek geliri elde etmek amacıyla Pfizer ile ortak bir proje gerçekleştirerek “Yaşamak Var ya” adlı şarkısını yazdı. Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu ile ortak çalışmalar yürüten Kalben halen aktif olarak projelerde yer almaktadır.

KALBEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.