INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

MELEK PULATKONAK

Melek Pulatkonak Founder of TurkishWIN / TurkishWIN Kurucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

MELEK PULATKONAK  2024 Konuşma Başlıkları MELEK PULATKONAK 2024 Konuşma Başlıkları

  • Eşitlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık
  • Kültür
  • STEM'de Kadın
  • Sosyal Girişimcilik
  • Mentorluk
  • Topluluk Tasarımı

Melek Pulatkonak Kimdir?

Melek Pulatkonak, Avusturya Lisesi‘nden mezun olup soluğu yurt dışında aldı. LSE’den mezun olup, New York Borsası’nda iş hayatına atıldı. Columbia Business School MBA sonrası girişimcilik serüveni başladı. hakia.com‘daki kurucu ortaklığı ve 20 yıllık yurt dışı deneyimini geride bırakıp, Microsoft’da Genel Müdür Yardımcısı olarak Türkiye’ye döndü. Hayranı olduğu TED’in yaydığı dijital ilhamdan yola çıkarak, ‘ah biz Türk kadınları bir araya gelsek neler neler yaparız!’ fikriyle 2010’da TurkishWIN’i kurdu.

Dünya vatandaşı olan Türk kadınlarının global kız kardeşlik çemberi olan TurkishWIN bugün Londra, New York ve İstanbul başta olmak üzere altı ülkede faaliyette. 2013 yılında kadın istihdamına kafayı iyice takan Melek, kurumsal hayatı bırakıp tam zamanlı TurkishWIN’de çalışmaya başladı ni bir TurkishWIN girişimi olan Milyonlarca kadına "O Yaparsa Ben de Yaparım" gücünü vermek ve kadını iş hayatında harekete geçirmek için kız kardeşlik çemberini halka halka büyütüyor.

MELEK PULATKONAK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.