INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

NİNA SCHİCK

Nina Schick Yazar | Girişimci | Danışman - Generative AI

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

NİNA SCHİCK 2024 Konuşma Başlıkları NİNA SCHİCK 2024 Konuşma Başlıkları

  • Üretken Yapay Zeka: Kavramdan Gerçeğe
  • ChatGPT: Dost mu Düşman mı?
  • Üretken Yapay Zeka Dünyasında İşin Geleceği
  • Üretken Yapay Zeka Etiği: Bilmeniz Gerekenler
  • Yapay Zeka ve Jeopolitik: Üretken Yapay Zekanın Etkilerine Yön Vermek
  • Üretken Yapay Zekanın Eğlence Sektörüne Etkisi
  • Üretken Yapay Zeka ve İçerik Üretiminin Geleceği

Nina Schick Kimdir?

Nina Schick, Üretken Yapay Zeka konusunda uzmanlaşmış, dünya çapında tanınan bir yazar, girişimci ve danışmandır. YZ'yi demokratikleştirmeyi ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş ve 2020'de YZ tarafından oluşturulan içerik üzerine ilk kitabı yazmıştır. İlk GenAI uzmanlarından biri olarak Nina, bu yeni gelişen yapay zeka alanının insanlığı nasıl değiştireceğini analiz ediyor.

Nina, Üretken Yapay Zekaya odaklanan bir danışmanlık firması olan Tamang Ventures'ın kurucusu ve haftalık EGAI bültenini, özel içerikleri ve bu alanın öncüleriyle yapılan röportajları içeren 100 binden fazla kişiden oluşan bir GenAI topluluğu olan 'The Era of Generative AI'nın yaratıcısıdır.

Nina, aralarında ABD Başkanı Joe Biden ve NATO eski Genel Sekreteri Anders Fogh Rasmussen'in de bulunduğu küresel liderlere danışmanlık yapmıştır. Ayrıca, medya kimlik doğrulama teknolojisini ilk geliştiren Truepic ve dünyanın ilk yapay zekadan video oluşturma platformu Synthesia gibi yapay zeka ve teknoloji şirketlerinin güvenilir danışmanıdır.

Nina tanınmış bir konuşmacıdır ve CES, TEDx, CogX ve WebSummit gibi prestijli etkinliklerde sahneye çıkmış, Microsoft, Adobe, DARPA ve BM dahil olmak üzere işletmeler ve kuruluşlar için açılış konuşmaları yapmıştır. İlgi çekici ve bilgilendirici konuşmaları, Üretken Yapay Zeka, Yapay Zeka ve İşin Geleceği, Yapay Zeka ve Jeopolitik, Yapay Zeka Etiği ve Dijital Güven ve Şeffaflık gibi çok çeşitli konuları kapsamaktadır.

Nina'nın ilk kitabı 'DEEPFAKES' 2020 yılında piyasaya sürüldü ve beş dile çevrildi. Nina, Üretken Yapay Zeka alanında uzmanlaşmadan önce Brexit, Rusya-Ukrayna savaşı ve devlet destekli dezenformasyon gibi jeopolitik krizler üzerinde çalışmıştır.

Çok dilli bir medya yorumcusu olan Nina, BBC, Sky, Bloomberg ve CNBC'de düzenli olarak görünmektedir. Ayrıca Wired, MIT Tech Review ve Time tarafından yayınlanmıştır. İçgörüleri ve uzmanlığı, yapay zekayı anlama ve onunla etkileşim kurma şeklimizi değiştiriyor.

Yedi dil bilen Nina, Londra, Berlin ve Katmandu'yu evi olarak görmektedir.

NİNA SCHİCK kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.