HAKKIMIZDA REFERANSLAR BLOG İLETİŞİM

ÖZLEM SÖKMEN

Özlem Sökmen İnsan Kaynakları Profesyoneli, Personal Best ve Jean and Ginger Kurucu & Yaratıcı Direktörü

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ÖZLEM SÖKMEN 2023 Konuşma Başlıkları ÖZLEM SÖKMEN 2023 Konuşma Başlıkları

  • Profesyonel Hayatta Kişisel İmaj
  • İlk 30 Saniye (Kendini Doğru İfade Edebilme ve Topluluk Önünde Konuşma)
  • Emeksiz Yemek Olmaz
  • Ağ Kurmak mı Bağ Kurmak mı?
  • Geleceğin Lideri

Özlem Sökmen Kimdir? 

Turkcell, Unilever ve Arçelik gibi firmalarda hem yurtiçi hem de yurtdışında 20 yılı aşkın İnsan Kaynakları tecrübesi bulunan Özlem Sökmen, Unilever’de çalışırken Hollanda’da global bir role atanarak orada bulunduğu yıllar içerisinde özellikle kadın çalışanların yönetim kadrolarına hazırlanması için bir çok projede görev almıştır. Dünyanın en büyük çikolata ve kakao üreticisi Barry Callebaut’un Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesi İnsan Kaynakları Yönetim Kurulu Üyesi olarak grubun Türkiye’deki ilk çikolata fabrikası organizasyonunu kurmuştur.

2019’da kariyer hayatına kendi firması Personal Best’le devam etme kararı alan Özlem, proje bazlı İnsan Kaynakları danışmanlığı ve bağımsız yönetim kurulu üyelikleri yapmanın yanı sıra kurumsal firmalara eğitim ve üst düzey yönetici koçluğu vermektedir. Eğitimleri, videoları ve sahne konuşmalarında profesyonel zeka, kişisel imaj, algı yönetimi ve iletişimin kariyer üzerinde olan etkisini anlatan Özlem, üniversite kulüpleriyle düzenli etkinlikler düzenlemektedir.

2021’de çocukluk hayalinin peşinden koşarak önce İstanbul Moda Akademisi’nde Moda Yönetimi eğitimini tamamlamış, sonrasında da kendi kadın giyim markası Jean and Ginger’i yaratarak hayatına bir yan iş eklemiştir.

Kendi yaşam amacını, “insanlara potansiyellerini ortaya çıkartmak için destek olmak” ve “sahip olduklarıyla ihtiyacı olanlara fayda sağlamak” olarak tanımlayan Özlem, 20 yaşında genç bir kız ve sokaktan sahiplenilmiş iki kedi ve iki köpek sahibi.

ÖZLEM SÖKMEN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.