INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

SEPİN SİNANLIOĞLU

Sepin Sinanlıoğlu Yazar

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

SEPİN SİNANLIOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları SEPİN SİNANLIOĞLU 2024 Konuşma Başlıkları

 • Meditasyon: Dinleme Sanatı
 • Oryantasyon: İlişki Kurma Sanatı
 • Duygular
 • Düşünce ve Anlam
 • Stres ve Stresin Fizyolojisi
 • İletişim
 • Sevmek
 • Güvenmek
 • Ebeveynler için Mindfulness
 • Öğretmenler için Mindfulness
 • Öğretmenler ve Ebeveynler için Eğitim Programları

Sepin Sinanlıoğlu Kimdir?

Üsküdar Amerikan Lisesi, Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Plymouth Üniversitesi, Dartington College of Arts (yüksek lisans - Poetics of Imagination) mezunu. İki çocuğu Ela ve Ali, kedileri Sussex ve köpekleri Alice ile Reşitpaşa, İstanbul'da yaşıyor.

Sepin Sinanlıoğlu, Türkiye’de private equity (özel sermaye fonu) sektöründe yönetici ortaklığa ve yatırım komitesi üyeliğine yükselmiş ilk kadındır. 12 sene devam eden private equity kariyerinde Türkiye’nin aralarında Londra Borsası’nda halka arz edilmiş olanlar da dahil birçok değerli markasında yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Bir özel sermaye fonundaki yönetici ortak görevinden 2014’te ayrıldı. Halen kadın girişimciliğini destekleyen iki oluşumda yatırımcı. Fizyoloji ve sinir sistemi alanlarında uzmanlaştığı farklı protokoller çerçevesinde ve hikayeler üzerinden, bilgelik, aşk, ölüm ve özgürlük gibi insan olmaya dair konularda grup ve yaş dinamiğine göre değişen çalışmalar yapıyor.
Ağıtların TanrısıNoa, Monark Kelebekleri ve Her Şey ile Noa, Kirpi ve Sarı adlı kitapların yazarı.

Sepin Kafası podcaster'ı.
Posta Poetika yazarı.

Sepin, her çalışmasında öğrencisi olduğu hocalardan, uygulayıcısı ve mentoru olduğu Organic Intelligence Protokolü’nden ve kendi hayatından paylaşım yapar. Sepin’in bire bir çalıştığı hocalar, terapi sistemleri ve konular şunlardır:

   - Stephen Jenkinson: Çıraklık Programı ve Golden Lake - Kanada'daki okulu Orphan Wisdom School
   - Steven Hoskinson: Organic Intelligence Protokolü
   - Kathy Kain ve Stephen Terrell: Somatik Dayanıklılık ve Regülasyon; Erken Travma
   - Kathy Kain: Somatic Narrative; Resilience and Self-Regulation
   - Kathy Kain ve Tony Richardson: Duyguların Somatiği
   - Stephen Terrell: Gelişimsel Travma
   - Erich Schiffmann: Yoga ve Meditasyon
   - Eline Snel: Yetişkinlerle Mindfulness; Çocuklarla ve Ergenlerle Mindfulness

Sepin, Eline Snel'in kurduğu Academy for Mindful Teaching Türkiye ortağı ve AMT'nin 4 kişiden oluşan uluslararası eğitmen takımında yer alıyor. Eline Snel'in bütün profesyonel eğitimleri Türkiye'de Sepin tarafından veriliyor.

Organic Intelligence® klinik protokolünün farklı eğitimlerinin uluslararası mentor ve moderatör ekibinde ve Organic Intelligence kurucusu Steven Hoskinson’la mentor ilişkisi çerçevesinde çalışıyor. Regülasyon, Somatik Dayanıklılık, Erken Yaş-Gelişimsel Dönem Travma, Duyguların Somatiği alanlarında hocalarının geliştirdiği farklı protokollerde uzmanlaşıyor.
 
Die Wise ve Come of Age kitaplarının yazarı, aktivist, çiftçi Stephen Jenkinson’ın Kanada’daki okulu Orphan Wisdom’ın öğrencisi ve Jenkinson’ın “Nights of Grief and Mystery” turunun İstanbul ayağını organize ediyor.
 
Bilinçli Bebek, Çocuğunuza Kulak Verin ve Oyun Oynama Sanatı gibi önemli ebeveynlik kaynaklarının yazarı, gelişim psikoloğu Aletha Solter ile çalıştı ve Aletha Solter’in Aware Parenting Enstitüsü Eğitmenleri arasında.

SEPİN SİNANLIOĞLU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.