INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

SERDAR KESKİN

SERDAR KESKİN Future Experience Studio, Kurucu & Konuşmacı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

SERDAR KESKİN 2024 Konuşma Başlıkları SERDAR KESKİN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Markalar için Geleceğin Deneyimi
  • Müşteri Deneyimi (Atölye)
  • Token ile Gerçek Dünya Deneyimi
  • NFT Deneyimi (NFExperience)
  • Ezberbozanlar

Serdar Keskin Kimdir? 

Future Experience Studio kurucusudur. 2010 yılından itibaren Coca-Cola, Fenerbahçe Spor Kulübü, Turkcell, Denizbank, Puma, Anadolu Grubu, Pernod Ricard, FLO, DeFacto ve Kültür Turizm Bakanlığına ait 180 adet müzenin dijital alışveriş deneyimi gibi ulusal ve uluslararası birçok markaya ve projeye deneyim tasarımı konusunda hizmet vermektedir. Uzmanlık alanı olan ‘Deneyimsel Pazarlama’ konusunda da bugüne kadar birçok makalesi BrandMap, Mediacat, Capital gibi sektörel yayınlarda yayınlanmıştır. Şirketlerde ve üniversitelerde ‘Geleceğin Deneyimi’ ve ‘Yaratıcılık’ temalı içerikleriyle profesyonel olarak da eğitimler ve konuşmalar gerçekleştirmektedir.

Yaratıcılığın ülkedeki gelişimine katkı sağlamak amacıyla Reklam Yaratıcıları Derneği Yönetim Kurulunda yer alan Serdar Keskin, Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesinde Türkiye’nin ilk ‘Experiential Marketing’ dersini vermeye devam ederken Boğaziçi Üniversitesi’nde de ‘Social Media Lab’ danışma kurulundadır.  

Kurucusu olduğu Future Experience Studio ile de markaların Web3 dünyasına uyumlanma ve değer üretme alanları için stratejik çalışmalar yapmaktadır.

 

SERDAR KESKİN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.