Search Button

M. Serdar Kuzuloğlu | Exclusive Konuşmacı

Teknoloji Yazarı, Trend Avcısı

M. Serdar Kuzuloğlu - Kurumsal Çözümler

Serdar Kuzuloğlu
Videolar

VİDEOLAR

PLAYLIST
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title
Video Title

KONUŞMACI PROFİLİ

M.Serdar Kuzuloğlu

M.Serdar Kuzuloğlu 1995 yılında Posta gazetesinin kurucu ekibinde, yazı işleri servisinde gazeteciliğe başladı, bir yıl boyunca Bilim-Teknik sayfası editörlüğünü yaptı.

1997 yılında Radikal gazetesinin kurucu ekibinde Teknoloji Editörü olarak yer aldı. O dönem Türk gazeteleri arasında sadece internet dünyasını konu alan ilk sayfayı hazırladı. 'Sanal Alem' adlı bu sayfa 1998 yılında gazeteyle birlikte dağıtılan bağımsız bir ek haline geldi.

.net, PC Magazine, PC Life, Computerworld ve PC World dergilerinde köşe yazıları yazdı.

2004 yılında Technology Channel adlı televizyon kanalında Technosohbet adlı programı; 2007 yılında da Business Channel'da Bilişime Yön Verenler adlı programı hazırlayıp sundu.

Serdar Kuzuloğlu 2002 yılında sonradan Radyo Kozmos adını alan Radyo 92.3'te yaptığı haftalık teknoloji programını 2004 yılında NTV Radyo’da sürdürdü. İlk Türkçe podcast olan program 2005 yılında Türkiye Bilişim Derneği tarafından 'En iyi teknoloji konulu radyo programı' ödülünü aldı.

Fanatik, Finansal Forum ve Radikal gazetelerinin web sitelerini kurup yönetti.

Serdar Kuzuloğlu 2007'de Doğan TV Holding'de Yenil Nesil Hizmetler Direktörü olarak Kanal D, Star TV ve D Smart başta olmak üzere kuruma bağlı tüm televizyon kanalları ve Radyo D, Radyo Moda gibi alanında lider radyoları da kapsayacak şekilde, içeriği dijitalleştirme ve interaktif hizmetlerle zenginleştirme görevini üstlendi.

2008'de bünyesinde Yahoyt.com, Televidyon.com, Kaybolduk.biz ve AlkislarlaYasiyorum.com gibi alanındaki en popüler web sitelerini barındıran MYK Medya adlı içerik ajansını kurdu.

İstanbul Bilgi Üniversitesi çatısı altındaki dijital pazarlama yüksek lisans programı Next Academy’nin kurucu ve eğitmenlerinden olan Serdar Kuzuloğlu aynı zamanda bir restoran zinciri ve akıllı perakende satış yönetimi sisteminde yatırımcıdır.

Halen teknoloji ve trendler konusunda içerik üretmeye ve 2012 yılından buyana profesyonel konuşmacı ve business influencer olarak çalışmalarına devam eden M. Serdar Kuzuloğlu, bugüne kadar 1000'in üzerinde profesyonel konuşma davetine katılmış ve pek kurumsal marka ile içerik odaklı işbirliğine imza atmıştır.


M. Serdar Kuzuloğlu - Exclusive Konuşmacı

Exclusive konuşmacımız, Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu, “CoronaVirus Sonrası Dünya”, "Dijital Sağlık" ve "Akıllı Beslenme; Yeni Nesil Tarım, Hayvancılık ve Gıda" başlıklı konuşmalarında sağlık ve beslenme konusunda geleceğe dönük bir bakış açısı sunuyor.

M. Serdar Kuzuloğlu - Kurumsal Çözümler