Search Button

Nevşah Fidan | Konuşmacı

Nefes Eğitmeni & Yaşam Koçu, NFS Kurucu Başkan

Nevşah Fidan - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Nevşah Fidan

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü bitirdikten sonra uzun yıllar nefes, yoga ve meditasyon eğitimlerine Türkiye ve Amerika’da devam eden Nevşah Fidan Karamehmet bugüne kadar Türkiye’yi bir çok “dönüşüm metodunu” ile ilk kez tanıştıran kişi oldu. Dönüşüm konusunda araştırma ve çalışmalarına halen devam etmekte olan Nevşah F. Karamehmet’in DOĞAL NEFESi ve onun MUCİZEVİ GÜCÜnü keşfetmesiyle birlikte tüm ilgi odağı NEFES’e yönlendi.

‘’Doğal ve dönüştürücü nefes sistemleri’’ konusunda dünyanın sayılı eğitmen ve konuşmacılarından olan Nevşah F. Karamehmet 2007 yılında yurtiçi ve yurtdışından doktorlar, psikologlar, terapistler ve eğitmenlerin bulunduğu uzman ekiple birçok dönüşüm sistemini bir araya toplayarak ‘’NFS’’ Nevşah Fidan Sistemi’ni kurdu. Kendisi 150 kişilik ekibiyle birlikte Türkiye çapında ve Avrupa’nın çeşitli yerlerinde (Londra, Berlin, Milano) seminerler veriyor.

Nevşah F. Karamehmet’in dört kitabı var; nefesin yaşamımızdaki önemini tecrübeleri ve kendine özgü bir dille anlatan “Yansımalar”, son yıllarda tüm dünyada yaygınlaşan fırın görmemiş yiyecekler üzerine yazdığı kitabı “Canlı Gıdalar ile Gelen Sağlık”, seminerlerinin başkahramanı Spiritüella’ nın öykülerini esprili bir dille anlatan “Spiritüella” ve Doğan Yayın’ın beşinci baskısını yaptığı, okuyucular için doğal nefes konusunda harika bir rehber olan ‘’Nefes’’..

Nevşah Fidan - Kurumsal Çözümler

Konuşma Konuları

Wellness Konuşmacıları