INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

RAYKA KUMRU

Rayka Kumru Seksolog, Eğitmen ve İletişim Danışmanı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote Speaker

RAYKA KUMRU 2024 Konuşma Başlıkları RAYKA KUMRU 2024 Konuşma Başlıkları

  • Kapsamlı ve Kapsayıcı Pazarlama İletişimi
  • Şirketlerin Toplumsal Cinsiyet İklimi
  • Doğumdan Ergenliğe Cinselliği Nasıl Konuşurum?
  • Çocuklarla Toplumsal Cinsiyeti Nasıl Konuşurum?

Rayka Kumru Kimdir?

Rayka Kumru, on yılı aşkın bir süredir kapsamlı cinsellik alanında eğitmenlik, danışmanlık ve iletişim stratejisi deneyimleri olan bir uzmandır. 2023 yılında Dünya Cinsel Sağlık Derneği tarafından takdim edilen Cinsellik Eğitimi Alanında Mükemmeliyet ve Yenilik Ödülü'nü almaya hak kazanmıştır.

Sayısız iletişim projesi ve oluşumunda araştırmacılık, tasarım liderliği ile strateji geliştirme ve uygulama yaparak çalışmış biri olarak güvenilir bilgiye yeni erişim yolları yaratmak için yenilikçi yöntemler üzerine çalışan Rayka, bir yandan Kanada'da bir üniversite bünyesinde sağlık iletişimi çalışmalarını yürütürken, bir yandan Türkiye'de kurumlarla iş birliğinde çalışıp, eş zamanlı olarak Türkçe içerik üretmeye devam etmektedir. Rayka Kumru aynı zamanda iki çocuk kitabının yazarıdır. Türkçe konuşan gençlik için geliştirilmiş olan  ve UNESCO’nun dünya çapında 35 dijital cinsellik eğitim platformundan biri seçilen, cinsel sağlık ve ilişkiler sitesi olan tabukamu.com’un kurucusudur. Rayka’nın uzmanlığı uluslararası ölçekte ilgi görmektedir ve kendisi çok takipçili sosyal medya hesaplarını eğitim ve hak savunuculuğu platformu olarak kullanmaktadır.

British Columbia Üniversitesi’nden (Kanada) Sosyoloji ve Eleştirel Cinsellik Çalışmalar lisans dereceleri, Curtin Üniversitesi’nden (Avustralya) Seksoloji alanında yüksek lisans derecesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden (Türkiye) Pazarlama İletişimi alanında yüksek lisans derecesi olan Rayka, engin bilgi birikimini ve yıllardır sürdürdüğü saha deneyimini, dijital alanda yaratıcı becerisiyle birleştirmiştir. 

RAYKA KUMRU kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.