Kişisel Dönüşüm Konuşmacıları

Kişisel Dönüşüm Konuşmacıları

Kurumların değişime uyum sağlaması ve dönüşmesi o kurumu oluşturan çalışanların bireysel dönüşümü ile doğrudan ilişkili.

Kurumların değişime uyum sağlaması ve dönüşmesi o kurumu oluşturan çalışanların bireysel dönüşümü ile doğrudan ilişkili. Yeteneklerinin, potansiyellerinin farkında olan, yaşadıkları hayat ve yaptıkları işten zevk alan, bir takım olarak yol almayı başarabilen insanlardan oluşan kurumlar, belirsiz koşullar karşısında uyumlanmayı ve hedefleri doğrultusunda ilerlemeyi başaracaklardır.

Speaker Agency Kişisel Dönüşüm konuşmacıları, bireysel gelişim ve konfor alanı; zihnin sınırlarını kaldırmak; fark yaratmak için kendin olmak; iyi hissetmeyi, akılcı düşünmeyi ve enerjik davranmayı seçmek; liderlik için duygusal zekâ; yetişkinlerde davranış değişikliği; pozitif psikoloji ve insanın sınırları hakkındaki zihin açıcı konuşmalarıyla yıl sonu, dönem sonu ve vizyon toplantılarınıza, bayi ve iş ortaklarınızla gerçekleştirdiğiniz etkinliklere ilham verecek.

Kişisel Dönüşüm konuşmacılarımız hakkında daha fazla bilgi almak için konuşmacılarımızın sayfalarını inceleyebilirsiniz:

Filtrele

Konular