Storytelling Konuşmacıları

Storytelling Konuşmacıları

Günümüzün en büyük şirketleri, bir zamanlar geleceğe dair hayaller kuran birilerinin aklındaki bir hikâye idi. İsimlerini tarihe yazdıran liderlerin çoğu kitleleri anlattıkları hikâyelerinin peşinden sürükledi.

“Dünyanın duyduğu hikâyeler değişirse, dünya değişir.” Judith Malika Liberman

Çoğumuz hikâyelerin olaylar yaşandıktan sonra geriye kalanlar, yani yaşananlardan çıkarılacak dersler olduğunu düşünürüz; oysa birçok hikâye hayal ürünüdür ve bugünün gerçekleri geçmişte kurulan hayallerden oluşur. 

Günümüzün en büyük şirketleri, bir zamanlar geleceğe dair hayaller kuran birilerinin aklındaki bir hikâye idi. Ve isimlerini tarihe yazdıran liderlerin çoğu kitleleri anlattıkları hikâyelerinin peşinden sürükledi.

Speaker Agency Storytelling konuşmacıları; bilgi ve deneyimleri kadar, yaratıcılıklarını ve hikâye anlatma yeteneklerini de ortaya koydukları, Storytelling; Hissettirme ve Gördürtme Sanatı, Değişim Hikâyelerle Başlar, Talih Cesareti Olanları Daha Çok Sever, Aç Kapa Düzelir (Başarısızlıklardan Öğrendiklerim), Mutluluğun Bilimi Beyinde, Storytelling: İş Fikrini ve Kendini Kabul Ettirmenin Yolu Hikâyeden Geçiyor, Öz Motivasyon: İçindeki Ateşi Keşfet ve Senin Hayatın Senin Hikâyen! başlıklı konuşmalarıyla bireysel ve toplumsal değişimlerde hikâyelerin oynadığı rolü anlamanız, kendinizden başlayarak dünyayı değiştirecek hikâyeler anlatmanız için size ilham verecek. 

Storytelling konuşmacılarımız hakkında daha fazla bilgi almak için konuşmacılarımızın sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Filtrele

Konular