INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

ALİ KOÇ

ALİ KOÇ Eğitimpedia Kurucusu

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

ALİ KOÇ 2024 Konuşma Başlıkları ALİ KOÇ 2024 Konuşma Başlıkları

  • Ebeveyn Markası Nasıl Olunur?
  • Öğretmen Markası Nasıl Olunur?
  • Eğitimde Markalaşma Yöntemleri
  • Ebeveynlik Yolculuğunuzu Kucaklayın
  • Yeni Köye Eski Adetler

Ali Koç Kimdir? 

1972’de Kırşehir’de doğdu. Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Sosyoloji bölümünden 1996 yılında mezun oldu. 1997 yılında Şırnak Cizre’de sınıf öğretmeni olarak çalışmaya başladı. Daha sonra felsefe grubu öğretmeni, müdür yardımcısı ve Milli Eğitim Bakanlığı’nda eğitim uzmanı olarak çalıştı. 2004 yılında devlet memurluğundan istifa etti.

Farklı özel okullarda okul müdürlüğü ve genel müdürlüğü yapmasının ardından 2011 yılında kendi eğitim danışmanlık şirketini, 2013 yılında, temel amacı eğitimin gelişmesine ve daha iyiye doğru evrilmesine katkı sağlamak olan fikir platformu Eğitimpedia’yı kurdu.

İyi bir öğretmen, iyi bir okul, mutlu bir ebeveyn her çocuğun hakkıdır ilkesi ile 30’dan fazla eğitim kurumununun kuruluş ya da okul geliştirme danışmanlığını yapmıştır. Son yıllarda; okul öncesi eğitim, okul dışı öğrenme ortamları ve eğitimde insan kaynaklarını geliştirme alanlarına yoğunlaştırmıştır.

ALİ KOÇ kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.