Search Button

Gökhan Sivaslı | Konuşmacı

Ziraat Yüksek Mühendisi – Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Uzmanı

Gökhan Sivaslı - Kurumsal Çözümler

KONUŞMACI PROFİLİ

Gökhan Sivaslı

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesinde lisans, Dokuz Eylül Üniversitesi Avrupa Birliği Ana Bilim Dalı’nda Yüksek Lisans Eğitim görmüş , “Avrupa Birliği Ortak Tarım Politikası ve Türk Tarımı” konulu yüksek lisans tezi hazırlamıştır. Boğaziçi Üniversitesi C-Manager Yöneticilik eğitimleri almıştır. Volkswagen ve Mercedes-Benz Uluslararası Satış Müdürü eğitim sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Başta sürdürülebilirlik ana konusu olmak üzere, sıfır atık, kompost, tıbbi ve aromatik bitkiler, bitkisel yağlardan cilt bakım ürünleri eldesi, ilaçsız bitki koruma, organik tarım, topraksız ve dikey tarım, kentsel tarım uygulama ve teknolojileri, otomasyon destekli topraksız mikrofiliz üretim projesi (yaşam filizleri projesi), minik çiftçiler projesi gibi bir çok projeyi yönetmektedir. Online ve yüzyüze eğitimler, workshop çalışmaları ile profesyonel tarım danışmanlığı ve mühendislik yapmaktadır. Biyoekonomi kooperatifi ortağıdır.

Çeşitli konferans ve etkinliklerde sürdürülebilirlik, mikrofilizler, tıbbi ve aromatik bitkiler, toprak, kompost konularında katılımları bulunmaktadır.

Gökhan Sivaslı - Kurumsal Çözümler