HAKKIMIZDA INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

DR. HUZUR KESKİN

Dr. Huzur Keskin Kurucu, Danışman ve Akademisyen

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

DR. HUZUR KESKİN  2024 Konuşma Başlıkları DR. HUZUR KESKİN 2024 Konuşma Başlıkları

  • Sürdürülebilir Finans Uygulamaları
  • Alternatif Finansman Kaynakları
  • ESG Kapsamında Kurumsal Yönetişim
  • Karbon Offset
  • Start-Up Şirketlerinde Alternatif Finansman Kaynakları ve Kurumsal Yönetişime Geçiş
  • Enerji Finansmanı

Dr. Huzur Keskin Kimdir?

Dr. Huzur Keskin Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünden derece ile mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde Bankacılık ve Finans alanında yüksek lisans yapmış ve “Doğrudan Yabancı Sermaye Yatırımları ve Ekonomik Büyüme” tez çalışması ile doktora derecesini almıştır. New York Institute of Finance’den “Şirket Satın Alma ve Birleşmeleri”, “Kurumsal Finansman Alternatifler ve Finansman Stratejileri”, Harvard University’den “Öğrenme Liderleri”, Delft University of Technology, Faculty of Technology, Policy and Management’dan “İş Modellerinin Değerlemesi”, The Linux Foundation, San Francisco’dan “Blockchain Kullanımları” alanlarında profesyonel eğitimleri bulunmaktadır.

Yurtiçi ve dışındaki şirketlerde C Level yöneticilik yapmış, para ve sermaye piyasası kuruluşlarında çalışmış olan Dr. Keskin aynı zamanda ülkemizdeki büyük vakıflarda üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Dr. Keskin enerji projelerinin finansmanına yönelik iki Amerikalı ortağı ile HJR Energy LLC şirketini kurmuş, halihazırda kendi markası olan “QUADOMO” ile “sürdürülebilir finans” ve “alternatif finansal kaynak oluşturma ve kurumsal finansman” alanlarında ulusal ve uluslararası firmalara danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ayrıca ulusal ve uluslararası pek çok etkinlikte konuşmacı olarak yer almış, sunduğu çalışmalar ve yönettiği çalıştaylarla katkılar sağlamıştır. Cambridge University nezdinde the Gulf Research Centre Cambridge (GRCC) tarafından basılan “Environmental Cost and Face of Agriculture in the Gulf Cooperation Council Countries Fostering Agriculture in the Context of Climate Change” kitabın yazarlarındadır.

Özellikle genç girişimcilerin teknoloji ve yazılım alanlarında kurmuş oldukları “start-up” şirketlerinin doğru finansman kaynakları ile gerçekçi büyüme hedeflerini oluşturmalarında “sadece danışmanı değil, aynı zamanda ortağı” bakış açısı ile hedeflerine mümkün olan en kısa sürede ulaşmalarına ve sonrasında kurumsal büyüme hikayelerini yazmalarına gayret göstermektedir. Bu alanda sağlamış olduğu olumlu gelişmeler sayesinde ülkemizdeki şirketlerin dışında yurtdışından da pek çok “start-up” şirketinin QUADOMO ve Dr. Keskin ile yolları kesişmektedir.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi başta olmak üzere Türkiye’nin önemli üniversitelerinde yüksek lisans ve doktora öğrencilerine “Enerji Finansı”, “Yatırım Bankacılığı” ve finans alanında çeşitli dersler vermekte olan Dr. Keskin aynı zamanda tez çalışmalarında “co-adviser” olarak da görev almaktadır. Öğrencileri ile olan yakın iletişimi ve onların teşvikleri sonucunda “QUADOMO” markası altında “kariyer koçluğu” faaliyetlerini de başlatmış olup, ICF International Coach Federation’dan almış olduğu uluslararası sertifikası ile profesyonel olarak gençlere destek olmaktadır.

DR. HUZUR KESKİN kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.