Liderlik Konuşmacıları

Liderlik Konuşmacıları

Liderlik kavramı her geçen gün yenileniyor. Eskiden daha çok hiyerarşik liderlik kavramı popülerken günümüzde tüm yatay hiyerarşilerin ortadan kalktığı, hizmetkâr liderlik kavramı ön plana çıkıyor.

Liderlik kavramı her geçen gün yenileniyor. Eskiden daha çok hiyerarşik liderlik kavramı popülerken günümüzde tüm yatay hiyerarşilerin ortadan kalktığı, hizmetkâr liderlik kavramı ön plana çıkıyor. Artık kapalı kapılar ortadan kalkıyor ve daha çok sayıda odasız CEO görmeye başlıyoruz.

Değişen ve zaman zaman zorlaşan koşullarda, ekibinizin farklılıklarını ve yeteneklerini en iyi şekilde değerlendirmek, motivasyonu yüksek tutmak, performansı artırmak ve bütün bunları yaparken hedefe doğru istikrarlı şekilde ilerlemeye devam etmek büyük bir görev, bu yüzden de heyecan verici. Çünkü bir lider açılmış ve işaretlenmiş bir yolda trafiği yöneten kişi değildir; yeni yollar açan, ekibine yeni yollar açma ilhamı veren kişidir.

Kriz Yönetimi ve Zor Koşullarda Koçluk ve Liderlik; Beyinde İz Bırakan Liderler; Dönüşüm Liderliği; Liderliğin ve Başarının Psikolojisi: Kimler Öncü Kimler Lider Olur?; Geleceğin Liderine Sürdürülebilir Başarının İpuçları; Çift Kanatlı Liderlik; Takım Çalışması ve Liderlik; Formula 1’den Alınacak Liderlik Dersleri; Takıma Hizmet Etmek - Hizmet Birimi Olarak Lider ve Ekibi; Çok kültürlü Ekiplerin Etkin Yönetimi, Yeni Nesil Yönetim; Geleceğin Lideri: Yaratıcı - Uyumlu - Olumlu; Yüksek Performanslı Ekipler Oluşturmak; Hem Sonuç Odaklı Hem Bütünleyici Bir Lider Nasıl Olursunuz?, Liderlik başlıklı konuşmalarında liderliği birçok farklı açıdan ele alan Speaker Agency Liderlik Konuşmacıları, bugünün ve geleceğin liderlerini başarıya götürecek bir yol haritası çiziyorlar.

Liderlik konuşmacılarımız hakkında daha fazla bilgi almak için konuşmacılarımızın sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Filtrele

Konular