INFLUENCER BLOG İLETİŞİM

NEVŞAH FİDAN KARAMEHMET

Nevşah Fidan Karamehmet Girişimci, CEO, Davranış ve Nefes Bilimci, Yazar, Melek Yatırımcı

icon

Konuşmacı Çözümleri

Keynote & Konuşma

NEVŞAH FİDAN KARAMEHMET 2024 Konuşma Başlıkları NEVŞAH FİDAN KARAMEHMET 2024 Konuşma Başlıkları

  • Bilinçli Nefes ve Enerji Dengesi
  • Yaşam Dengesi ve Stres Azaltma
  • Empati ve Duygusal Zeka
  • Sağlıklı İletişim ve İşbirliği
  • Kişisel Potansiyelini Keşfetme
  • İş Yaşamında Amaç Belirleme
  • Değerlere Dayalı Karar Alma

Nevşah Fidan Kimdir?

İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü bitirdikten sonra uzun yıllar nefes, yoga ve meditasyon eğitimlerineTürkiye ve Amerika’da devam eden Nevşah Fidan Karamehmet bugüne kadar Türkiye’yi bir çok “dönüşüm metodunu” ile ilk kez tanıştıran kişi oldu. Dönüşüm konusunda araştırma ve çalışmalarına halen devam etmekte olan Nevşah F. Karamehmet’in DOĞAL NEFESi ve onun MUCİZEVİ GÜCÜnükeşfetmesiyle birlikte tüm ilgi odağı NEFES’e yönlendi.

‘’Doğal ve dönüştürücü nefes sistemleri’’ konusunda dünyanın sayılı eğitmen ve konuşmacılarından olan Nevşah F. Karamehmet 2007 yılında yurtiçi ve yurtdışından doktorlar, psikologlar, terapistler ve eğitmenlerin bulunduğu uzman ekiple birçok dönüşüm sistemini bir araya toplayarak ‘’NFS’’ Nevşah Fidan Sistemi’ni kurdu. Kendisi 150 kişilik ekibiyle birlikte Türkiye çapında ve Avrupa’nın çeşitli yerlerinde (Londra, Berlin, Milano) seminerler veriyor.

Nevşah F. Karamehmet’in dört kitabı var; nefesin yaşamımızdaki önemini tecrübeleri ve kendine özgü bir dille anlatan “Yansımalar”, son yıllarda tüm dünyada yaygınlaşan fırın görmemiş yiyecekler üzerine yazdığı kitabı “Canlı Gıdalar ile Gelen Sağlık”, seminerlerinin başkahramanı Spiritüella’ nın öykülerini esprili bir dille anlatan “Spiritüella” ve Doğan Yayın’ın beşinci baskısını yaptığı, okuyucular için doğal nefes konusunda harika bir rehber olan ‘’Nefes’’..

NEVŞAH FİDAN KARAMEHMET kurumunuza ilham vermek için hazır!
Farklı çözümleri ile davet etmek için:

Formu Doldurun

Bize +90 212 401 35 45 numaralı telefondan ulaşabilir veya info@speakeragency.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

mikrofon arkaplan
Send Plane iletişime geçin
İletişime geçin
Formunuz başarıyla gönderilmiştir.